Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétmegy a családom miattam,...

Szétmegy a családom miattam, mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Egy nálam 10 évvel idősebb nőbe szerettem bele.32 vagyok, 1.5 éves a kisfiam. A másik félnek nagyobb gyerekei vannak 11 és 13 évesek. Az enyémmel egyidőben ment széta a második házassaga. A nagy szerelemben olyan kérdéseket tettem fel, hogy ha rendeződik az életünk a későbbiekben lenne e a feleségem, illetve közös gyermek még elképzelhető lenne-e. Őszintén nem volt a válasza. Neki már volt 2 házassága. Az elsőben nem volt közös gyermek a férfi ment félre. A másodikban a férfi nem szerette a családot, csak a veszekedés. Esetünkben nagyon nagy szavakkal mondja, hogy mennyire szeret engem, velem akarja leélni az életét, de akkor az Én elképzelésem, miért vannak félresöpörve? Elhiszem, hogy 2 házasság után nem annyira vágyik rá, de akkor csak éljük le az életünket és majd visszanézzük az ő esküvői fotóit? Nem vagyok benne biztos, hogy ez a családrobbantás megérte.
2021. szept. 30. 16:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%
Az életben vannak feloldhatatlan ellentmondások. A szerelmet át kell élni, ne maradjon hiányérzet. Egy negyven feletti nőnél méltányolható, hogy nem akar több saját gyereket és becsülendő, ha nem is hiteget ezzel. A te elképzeléseid naiv álmok, ő viszont a 40 feletti tapasztalt nő realitásával áll hozzá a dolgokhoz. Ha mindkettőtök házassága szétment, akkor házasság és közös gyerek nélkül is lehet boldog évtizedeket leélni együtt.
2021. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
#12-nél a pont. Igazán becsülhetnéd a hölgy őszinteségét. Választhatta volna a könnyebb utat is, hogy hazudozik, hiteget.
2021. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha 10 évvel több nálad akkor hogy gondolod te a gyermekvállalást?Kicsit nonszensz vagy nem?Főleg hogy van neki 2 már...Hiányzik melléjük egy újszülött neki szerinted?A koráról már ne is beszéljünk!40 után nem esnek olyan könnyen teherbe a nők.Nem úgy van az még sokszor fiatalon sem
2021. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen egyetértek a 10-es válaszolóval.. Undorító vagy! És megérdemled, hogy az új "szerelmed" jól megszívasson. Ezért kellett azt a gyereket vállalnod? Szerencsétlen...
2021. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%
Jesszus! Miért nem a már meglévő gyermekeddel foglalkozol? Ha másképp nem, legalább anyagilag támogasd. Miért kell neked még egy, ha a mostanit is eldobod magadtól? Ne csak ennek a nőnek, senkinek se csinálj gyereket, amíg egyet nem tudsz felvállalni!
2021. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%
Hát én a hörcsögömet nem bíznám rád, nem hogy szüljek neked
2021. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
#10+1
2021. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
95%
Már bocs, de hogy bízzon meg benned, mikor most hagytad ott a MÁSFÉL éves gyereked? Plusz azért 40-43 közt szülni, hááát én sem "vállalnam". Meg 3 gyerekkel, ha netán otthagyod, miből éljenek? 3 gyereket eltartani b*szott nehéz, főleg egyedül.
2021. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%
Most őszintén, ezt egyedül amgadnak köszönheted senki másnak. Előbb kellett volna belegondolni a dolgokba.
2021. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
95%

Fsz feláll ész megáll tipikus esetét láthatjuk XD

Köszöndd meg magadnak

Ha többe néztél egy lyukat mint a feleséged és a gyermeked akkor nincs miről beszélni.

Nagyon nagy szerencséd lenne ha vissza tudnád magad könyörögni

2021. okt. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!