Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám folyamatosan leszedi a...

Anyám folyamatosan leszedi a virágaimat ami miatt nem szépek már.. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy rózsabokor 2 éves, én vettem én ültettem én metszettem, anya a temetőre heti 2x leszedi kb és ha merem mondani hogy szeretném ha szép lenne a kiskertünk egyből azzal jön hogy én nem szeretem nagyanyámat, sajnàlom a viràgot tőle. Nem erről van szó, én is szeretem a virágokat szeretném ha szépen mutatnának de így semmi értelme ha folyton leszedi és nem csak azt hanem az összes létező virágunkat... Én vagyok a gonosz? Szedtem egyébként én is már róla többször, de nem úgy mint ő hogy nem érdekli marad e..nekem.

#Temetőivirág
2021. szept. 20. 10:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
82%
Szinte hihetetlen, hogy 35 km-en belül nincs eladó virág. Felénk, Szabolcsban még a tanyavilágban is árulnak a nénik az útszélén hatalmas kardvirágokat, tulipánokat, éppen minek van szezonja. Októberben meg kilométerenként van krizantém árus, akár vágott, akár cserepes.
2021. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
89%
Na de az anyukának pénzbe kerülne. Ezt meg a gyermek az édesanya pénztárcájának terhelése nélkül növeszti. Kérdező, jó ötlet virágot ültetni a nagyi sírjára, de a kertbe ezután én már nem ültetnék...
2021. szept. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
27%
De igen ültess csak. Anyukád még gyászol, adj neki időt.
2021. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
5%

52!


Mert a gyermeknek nem az anyjától van pénze? Ahol 35km-en belül nincs virágbolt, ott diákmunka sincs am

2021. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
41%
Ki a diák itt?
2021. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 kovpet ***** válasza:
91%

"csak 7,5 honapja halt meg"


Ja, hogy ez még ilyen friss seb neki? Akkor még gyászol, nem marad ez így, csak várd ki. Talán már jövőre is jobb lesz a helyzet. Ültess nyugodtan virágot, ha örömöd leled benne.

2021. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
90%

55!


A 16 éves kerdezo?

2021. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
70%
Határozottan meg kell neki modani hogy ne nyuljon hozzájuk.
2021. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
87%
Én a helyedbe nem ültetnék, anyád nem fog változni, le fogja szedni a többit is. Ha nem lesz mit leszedni, akkor meg azért fog károgni, hogy üres a kert, ültessetek.
2021. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
95%

Hát fogalmam sincs, szerintem tedd helyre a feje tengelyét amúgy durván is.

1500 négyzetméteres telkünkön mind a három gyereknek van saját virágágyása, melybe azt ültet, amit akar. Mi, szülők, maximum locsoljuk (ha már épp ez egész kertet is), és segítünk nekik gondozni -de csak tanácsokkal, hogy pl. mit hogy metsszenek, vágjanak, alakítsanak.

De mi onnan egyetlen virágot se szedünk le, soha! Azok a virágok az övék, ha úgy tetszik nekik, levágják, tisztázzák a bokrokat amikor elvirágzottak, ha úgy, akkor csokrot kötnek belőle, és felviszik a szobájukba.

Van "közös" virág, ill. virágágyás nem is egy, abból lehet szedni.

Ugyanúgy, ahogyan a közösen művelt paradicsomból, paprikából, stb -ből. :)

2021. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!