Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? Teljesen megőrülök. Apám folyamatosan verbálisan alázza anyámat, aki mindig szomorú emiatt, és nem tudok se apámra hatni, anyám meg gazdasági függésben van tőle.

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ilyenkor a gyerekükként valahogy rendezni a viszonyait egy ilyen romboló párkapcsolatnak?
2021. júl. 3. 23:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Igazából ez így van már 20+ éve, csak gyerekként el voltunk azzal foglalva, hogy minket, tesókat aláz szét, és féltünk minden nap, de mióta kitörtünk ebből, anyáért vagyok mindig szomorú..
2021. júl. 3. 23:08
 2/8 anonim válasza:
74%
Talán ha közösen oda állnátok elé. Nem tudom lehetséges-e, de az lenne a legjobb ha elköltöznétek édesanyátokkal. Nem ismerem részletesen a helyzeteteket, így sajnos nincs jobb ötletem. Kitartás!
2021. júl. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Anyud nem gazdasági függésben van, hanem egyszerüen gyenge jellem. Nem kell vele foglalkozni. Amíg gyerekek voltatok, kiállt mellettetek? Ha igen, akkor talán megérdemli. De ha nem, akkor egye meg amit főzött.
2021. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberek nem változnak.

Ő tisztában van azzal h anyád nem mer lépni, és azt tesz, azt mond amit akar.

Anyádnak meg nem fáj eléggé!

Ha 20 év alatt nem sikerül az anyagiait úgy alakítania h léphessrn, akkor nem is akart ezen változtatni

2021. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Gyerekként sok szavad ugy se lesz egy iylen szituban
2021. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Igen, igazából én már amióta tudatomnál vagyok, érzem,hogy ez nagyon nem oké, de anya utánam még szült jó pár gyereket,így sokan vagyunk testvérek és igazából mindig nagyon függött és függ apától.. De ahogy ezen az oldalon is olvastam, meg ismerettségi körömben is látom, hogy ez a tipikus. Elvileg nem nemi erőszakból lettünk..

2021. júl. 4. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Allitsatok le apadat. Alazzatok ot is, biztos van mivel. En biztis a fejehez vagnek amit csak tudnek, nem erdekelne semmi csak minel jobbam fajjon neki. Anyamat senkinek nem hagyom.

Bar anyukad is jo buta hogy meg mindig ott van, es titeket is kitett ennek. Az ilyen nokrol megvan a velemenyem.

2021. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Apu nárcisztikus szadista. Anyukád nem gyenge jellem, hanem áldozata ennek. Ne már őt, az alul levőt kritizáljuk azért mert elvették az önbizalmát.

Anyukádat ki kéne onnan menekíteni.

Ja visszatámadni lehet esetleg. "Apa, te ugye magaddal is ilyen kritikus vagy, mint ahogy a mi életünket tönkretetted? Észreveszed, hogy az egész életedet azzal töltöd, hogy minket bántasz? Ezzel el tudsz majd számolni, szerinted?" csak nem vagy ott mindig, szerencsédre, viszont, Anyud ott marad, és ezért is kapja majd a szart.

49f

2022. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!