Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted szánalmas az ilyen...

Szerinted szánalmas az ilyen diák?

Figyelt kérdés

Csak a tanulásról tud beszélni, folyton jelentkezik, mindent ő akar mondani, ha valaki valamit rosszul mond, kioktatja, annyira önállótlan, hogy egyedül nem képes bemenni a tanáriba, nem szőrtelenít/nem foglalkozik magával semennyire és még sorolhatnám, szóval az ilyen szerencsétlenekről van szó.

Hogy ne vegyek tudomást róluk? Nagyon idegesítenek. (nem vagyok rossz tanuló)


ja, és gimiről van szó.


2010. aug. 31. 15:41
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

"Érdekes, 4 oldalon keresztül egyet értettek velem"


Erre csak annyit mondanek, hogy ugyebar a hulyek mindig tobben vannak...

2010. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
az hogy valaki jelentkezik az órán és tanul az helyénvaló dolog. Az, hogy valaki igénytelenül szőrös és nem ad magára az már gond, DE magánügy. Ha beszól annak aki téved az azért van mert a tanárnál puncsol a jó jegyér, ez gusztustalan.
2010. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
96%
Szubjektív véleményem szerint te (kérdező) egy rosszindulatú, ostoba,divatk.rva vagy.11-ben 4-esnek lenni nem nagy kunszt.Ahhoz nem kell sok ész.Ugyanúgy nem kell sok ész ahhoz, hogy feltegyél egy ilyen haszontalan kérdést,ami nyílvánvaló, hogy csak a beteges,rosszhiszemű kielégülésedhez kell.Ha okos lennél nem pocsékolnál ennyi időt az ilyen hülyeségekre.
2010. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
92%
Elozo, ez ott volt:-)Es teljes mertekben egyetertek veled:-)
2010. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:

Perszee, nem vagyok okos, sőt egy luvnya vagyok. :D azám :DD

Több időt nem szánok az idióta válaszaitokra :)

2010. aug. 31. 19:41
 56/59 anonim ***** válasza:
96%

Te tuti erre izgulsz :P

Végig figyeltem a topikot az elejétől.

Azt hittem ez egy rossz vicc, de látom, te komolyan gondolod.


Inkább feküdj le, holnap iskola!

És készülj a hónalj-szagolgatásra!

2010. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
Igen, erre izgulok;) Imádom a szőrös hónaljakat :d nézd, mindenki magából indul ki. ;)
2010. aug. 31. 20:35
 58/59 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ez a legtöbb esetben igaz hogy mindenki magából indul ki.

Ezért is indítottad ezt a topikot, ugye?

2010. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Persze van igazság abban amit írsz, de azt se felejtsd el, nem is ismered őket igazán, lehet pl. sokkal érdekesebb dolgokkal foglalkoznak szabadidejükben, mint te akit csak a felszínes dolgok érdekelnek(pl. öltözködés).
2010. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!