Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted szánalmas az ilyen...

Szerinted szánalmas az ilyen diák?

Figyelt kérdés

Csak a tanulásról tud beszélni, folyton jelentkezik, mindent ő akar mondani, ha valaki valamit rosszul mond, kioktatja, annyira önállótlan, hogy egyedül nem képes bemenni a tanáriba, nem szőrtelenít/nem foglalkozik magával semennyire és még sorolhatnám, szóval az ilyen szerencsétlenekről van szó.

Hogy ne vegyek tudomást róluk? Nagyon idegesítenek. (nem vagyok rossz tanuló)


ja, és gimiről van szó.


2010. aug. 31. 15:41
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:

Jó, de te pasi vagy :DD

Lassan pasiknál is "ciki" a szőrös hónalj, hátmég 11.es lányoknál.. Ehh

2010. aug. 31. 15:49
 12/59 A kérdező kommentje:

Nagyon jól tudják, hogy a fél suli rajtuk röhög, amiért ennyire igénytelenek..

Én zsíros hajjal se mentem be soha, akkor ők.. grr :/

2010. aug. 31. 15:50
 13/59 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi,de szerintem Te vagy szánalmas.
2010. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:
Igen biztos, mert utálok egy ilyen lány mellett ülni, ezért én vagyok a szánalmas :D
2010. aug. 31. 15:51
 15/59 anonim válasza:
76%
Há baszod ülj el
2010. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
87%
Osztom az utolsó véleményét. Te vagy a szánalmas, h ilyenekkel foglalkozol. Hány éves vagy? 12-13?
2010. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
Ez igen értelmes hozzászólás volt, szerinted nem ültem volna el ha lehetett volna?:D Az eszedbe se jutott, hogy meg van adva, hogy ki hova ül? :DD
2010. aug. 31. 15:54
 18/59 anonim ***** válasza:
28%

Kiutáltuk az ilyet, basztattuk, ahol tudtuk. Lehet mondani, hogy persze, aztán mennyi mindet elért velünk ellentétben. Engem is felvettek ugyanarra az egyetemre, ugyanarra a szakra mint az egyik ilyen undormányt. (nem csak okostojáskodott, még a sz.rt is keverte, ahol tudta-amúgy az egyetemen is ugyanazt művelte mint gimiben)Ugyanazt a diplomát kaptuk, igaz én fél évvel később. Én normális állást kaptam Bp-en (nem keresek magam halálra persze), párommal vagyok, akit imádok. Ő meg? Visszament az anyja nyakára lakni aztán eszi a sárga irigység, még az osztálytalálkozóra se jött el.

Ne idegesítsd magad, ha helyén van az eszed, úgyis te jársz jobban mint az ilyen rakás szerencsétlenség, aki csak segget nyalni tud.

2010. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:

Én meg olyan fiú mellett ültem, aki /nem akarom bántani, mert jó ember/, de zsíros volt a haja, büdös a szája, csippás a szeme és az orrbáan.. szóval fiúban is van ilyen!


Ja! És kikerült a szüleitől,, finoman szólva nem kell napról-napra élnie, annyi pénze lett.

Persze feketén.


De így is el lehet indulni az életbe!

2010. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
Ők is keverik ám a sz@rt. Főleg, ha mással akar barátkozni az ő "barátnőjük" aki ugyanúgy utálja őket, mint mások :D
2010. aug. 31. 15:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!