Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted szánalmas az ilyen...

Szerinted szánalmas az ilyen diák?

Figyelt kérdés

Csak a tanulásról tud beszélni, folyton jelentkezik, mindent ő akar mondani, ha valaki valamit rosszul mond, kioktatja, annyira önállótlan, hogy egyedül nem képes bemenni a tanáriba, nem szőrtelenít/nem foglalkozik magával semennyire és még sorolhatnám, szóval az ilyen szerencsétlenekről van szó.

Hogy ne vegyek tudomást róluk? Nagyon idegesítenek. (nem vagyok rossz tanuló)


ja, és gimiről van szó.


2010. aug. 31. 15:41
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten megértelek, tényleg nehéz ilyen emberekkel együtt lenni, főleg egy olyan mikroközösségben, mint pl. egy osztály.


Próbálj meg célozgatni rá, hogy kicsit jobban figyeljen oda a higiéniás dolgokra. Remélem azért nem büdös, vagy igen?


Jah, azért az ilyen "kényes" területek szőrtelenítését én is elvégzem, pasi létemre...:D

2010. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
5%

te hülye írja hogy 11edikes, akk h lehetne 12-13 éves?!

-.-

am igen engem is idegesítenek ezek..

2010. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
hivatalos megnevezése: stréber. minden osztályban van minimum egy ilyen
2010. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:

Én próbáltam 11. év elején óvatosan közelíteni náluk a témához, hogy ideje lenne szőrteleníteni, de jöttek a kifogások: a borotva nem jó a száraz bőrüknek, megvágják magukat, kozmetikus drága..

Áhh :S

2010. aug. 31. 16:00
 25/59 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk amúgy tiszta, nem büdös, én is tojnék rá. A legkülönbözőbb életkorokban érnek meg a lányok is, fiúk is arra, hogy akarjanak, és tudjanak "adni magukra". Nem lehet tudni, otthon milyen mintát lát, mire szoktatták, tanították. Az ilyesmi nem jön csak úgy magától, nagyon sokban függ a neveltetéstől. Nálunk is volt egy lány a középsuliban. Hát se szép, se csinos nem volt (finom kifejezésekkel élve), az eszével nem volt gond, bár túlzás lenne azt mondani, hogy stréber, csak hát neki is volt egy bicskanyitogató, kotnyeles, tapadós stílusa. Ahogy az osztálytársaimmal szegényt többször is kibeszéltük, többnyire arra jutottunk, hogy mindezt simán elviselnénk, ha nem lenne egetverően BÜDÖS. Ugyanis az alapvető higiénia is hiányzott a fegyvertárából, 2 méteres körzetben halálos volt. Nem tudtunk vele mit kezdeni, mindenki csak imádkozott, hogy ne kelljen mellette ülnie soha és kiránduláson nehogy egy szobába kerüljünk.

Néhány éve találkoztam vele az utcán. Szebb nem lett, meg csinosabb sem, viszont nem éreztem, hogy büdös lett volna. És egy csodaszép kék szemű kislány mosolygott a babakocsiban amit tolt. Elvégezte az egyetemet, férjhez ment, szemmel láthatóan rendben volt.

2010. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:

Nekem van egy osztálytársam, akire pont illik ez a leírás. Komolyan mondom ciki ki menni vele az utcára, mert mindenki rajta röhög. Ő se szőrtelenít, olyan ruhákba jár, amit még a nagyim se venne fel (nem azért, mert nincs pénzük, hanem egyszerűen ennyire igénytelen), nincs élete a tanuláson kívül, nem tud semmit egyedül elintézni. Lassan 18 évesen fújozzik, ha meglát egy csólolózó párt, ha meghallja, hogy pasikról beszélgetünk a barátnőimmel odajön és kioktat minket, hogy a pasizás még nem nekünk való. Tiszta gáz a csaj.

gimi 11.osztály és én se vagyok rossz tanuló.

2010. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:

Igen, a ruhákat kihagytam. Kb a nagyanyja cuccaiban jár, tavalyi évbe beadta nekem,hogy ő most vett egy új cipőt.. Szét volt már taposva a cipő, luk is volt rajta.. Szerintem ezt is a mamájától kapta.. :/

Pasikat szóba se lehet hozni a közelükben, mert elpirulnak és bután röhögnek, mint a 7 éves kislányok :D

2010. aug. 31. 16:06
 28/59 anonim ***** válasza:
5%
De gecc undorító az olyan csaj, aki szőrös, fúúúújjj!20/F
2010. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen osztály társam, mindenki utálta, és az egyetemről is ki fog bukni a stílusa miatt az tuti.


Az ilyen emberek egyedül maradnak nálunk olyan csaj is volt aki nem szőrtelenített, szép szakálla volt xD mondjuk mindenki rajta röhögött

2010. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:
Női szemmel is undorító :(
2010. aug. 31. 16:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!