Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted szánalmas az ilyen...

Szerinted szánalmas az ilyen diák?

Figyelt kérdés

Csak a tanulásról tud beszélni, folyton jelentkezik, mindent ő akar mondani, ha valaki valamit rosszul mond, kioktatja, annyira önállótlan, hogy egyedül nem képes bemenni a tanáriba, nem szőrtelenít/nem foglalkozik magával semennyire és még sorolhatnám, szóval az ilyen szerencsétlenekről van szó.

Hogy ne vegyek tudomást róluk? Nagyon idegesítenek. (nem vagyok rossz tanuló)


ja, és gimiről van szó.


2010. aug. 31. 15:41
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
Igen, de converse táskára van pénze. Abból is persze az, ami 5 éveseknek való.. -.-
2010. aug. 31. 18:21
 42/59 anonim ***** válasza:
95%

Úgy tűnik, bármit tesz is szerencsétlen lány, neked nem jó.

5 éveseknek való táskája van.......

Kezdesz röhejessé válni...

2010. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj kérdező, de hiperprimitív vagy.

Minek bántani egy olyat, akivel amúgy se akar barátkozni senki?

Minek külsőségek alapján megítélni másokat?

A szőrtelenítés kb. 20 éve divat, és azért találták ki, hogy a sok borotvát, borotvahabot, epilátort, gyantát, egyebet el tudják adni. Szinte "kényszerítve" érzi magát az ember rá, mert a sok felszínes, primitív, reklámipar által hipnotizált tahó ez alapján ítélkezik felette.

De nem folytatom, mert amilyen húgyagyú vagy, nem hiszem, hogy akár egy szó is eljutna a tudatodig.

Szerintem te vagy a szánalmas inkább, mert valószínű, hogy amellett hogy kibeszéled és mocskolod a háta mögött, azért ha dolgozat van, jó a hülyeigénytelenstréber, és róla írod le az egészet.

Ja, és valszeg azért jár olyan cuccokban, mert szegények, és azért tanul annyit, mert az egyetlen esélye a kiemelkedésre a tanulás.

2010. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
91%
Converse táskát meg ajándékba is kaphatta egy olyan tehetősebb rokonjától, akivel mondjuk 5 évben egyszer találkozik.
2010. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:

Én vagyok a húgyagyú, mikor te nem tudsz olvasni? Színtisztán leírtam, hogy jó tanuló vagyok, minek nézném róla? Pff

Különben is, milyen primitív dolog valakit húgyagyúnak hívni -.-

Na jó, inkább nem reagálok többet, nem alacsonyodok le a te szintedre,. Érdekes, 4 oldalon keresztül egyet értettek velem, te meg itt álszentnek teteted magad.. Nem én vagyok a szánalmas, hanem te.

2010. aug. 31. 18:56
 46/59 A kérdező kommentje:

Persze, magyarázz meg mindent, egy borotva mennyibe is kerül? 200 ft??

Különben meg a "mai világba" "elvárás", hogy valaki szőrtelenítsen, még az olyan alaphelyeken is, mint a hónalj.. Ez simán igényesség, nem divat kérdése!

2010. aug. 31. 18:57
 47/59 anonim ***** válasza:
82%

Neki dedós táskája van, nagy ügy.

Bármikor a sarokba tudja dobni.


Te megy egy furkálódós, agyatlan luvnya vagy, amit nem fogsz tudni "levetni"

2010. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:

Az, agyatlan :D Meg luvnya is :D Meg plázarib@nc is, meg aminek akarsz nevezni.

Agyatlan vagyok a 4es átlaggal, tényleg. :D Most hogy mondod, szerintem el is ásom magam a te gyerekes beszólásaid miatt :D LUVNYA :D tudod egyáltalán, mit jelent? Vagy annyira begyepesedett vagy, hogy csak hallás után mondod?

2010. aug. 31. 18:58
 49/59 anonim ***** válasza:
95%
Tenyleg rohejes vagy, kerdezo:-) Gondolom, valami kis bekepzelt majom lehetsz, akinek mas temaja sincs,mint arrol csacsogni a baratnokkel, hogy kinek milyen szoros a honalja:-) Na mi meg az ilyeneket, mint te, rohogtuk ki annak idejen a gimiben:-)
2010. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
Luvnya: cigányok mondják ezt a kur.vá-kra.
2010. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!