Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted szánalmas az ilyen...

Szerinted szánalmas az ilyen diák?

Figyelt kérdés

Csak a tanulásról tud beszélni, folyton jelentkezik, mindent ő akar mondani, ha valaki valamit rosszul mond, kioktatja, annyira önállótlan, hogy egyedül nem képes bemenni a tanáriba, nem szőrtelenít/nem foglalkozik magával semennyire és még sorolhatnám, szóval az ilyen szerencsétlenekről van szó.

Hogy ne vegyek tudomást róluk? Nagyon idegesítenek. (nem vagyok rossz tanuló)


ja, és gimiről van szó.


2010. aug. 31. 15:41
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%

Abban egyetértek, hogy az gáz, ha vki beképzelt a tudására, kioktat másokat, ha hülyeséget mondanak, és nem önálló. A szőrtelenítés téma más kérdés (és ezt úgy mondom, hogy lány vagyok, és rendszeresen szőrtelenítek)-ha neki nincs ezzel baja, akkor rá kell hagyni, nem mkinek a külsőségek a fontosak, és lesz olyan pasi, akinek be fog jönni anélkül is, hogy szőrtelenítené magát. Nekem az igénytelenség nem itt kezdődik...


21/l

2010. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
92%

"Csak a tanulásról tud beszélni, folyton jelentkezik, mindent ő akar mondani" --- okos, szorgalmas.


"nem szőrtelenít"-----közöd?

2010. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:
Szerintem van hozzá közöm, amikor a szőrös hónalját odanyomja a fejem elé... -.-
2010. aug. 31. 17:27
 34/59 anonim ***** válasza:
Szeptemberben kezdődik a tanítás. Hát ne ülj mellé.....
2010. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
8%
Ennyire eminens hogy lehet valaki? Igen gáz az ilyen diák.
2010. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
94%

Attól, hogy szőrös, még lehet belőle informatikus, vagy orvos, vagy akármi.


Miért kell basztatni az ilyeneket?

Nem lehet mindenki olyan "tökéletes", mint te......

2010. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:

Eddig minden évben ugyanaz volt az ülésrend.

Ki mondta, hogy tökéletes vagyok? Szerintem csak igényes. -.-

2010. aug. 31. 17:47
 38/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem, már miért lenne szánalmas? Az egyedüli ami negativ dolog az az,hogy kioktat másokat.Az miért baj ha valaki tanul?És az hogy nem szörtelenit? Az ő dolga, az ő teste, nem a tied.

Inkább keress magadnak valami elfoglaltaágot, amiben jó vagy, mert hidd el, nincs szánalmasabb egy örökké negativ, gonoszkodó embernél.

2010. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:

Oké, tanuljon én is szoktam.

De folyton okoskodik... Mért nem tud csendben maradni inkább?

Amúgy nem vagyok negativ és gonoszkodó sem :D

2010. aug. 31. 18:11
 40/59 anonim ***** válasza:
94%

"Igen, a ruhákat kihagytam. Kb a nagyanyja cuccaiban jár, tavalyi évbe beadta nekem,hogy ő most vett egy új cipőt.. Szét volt már taposva a cipő, luk is volt rajta.. Szerintem ezt is a mamájától kapta.. "


Arra nem gondoltál még, hogy lehet hogy nincs pénzük uj ruhákat venni? Ez aztán szánalmas....:(

Hát igen, ezért sirom vissza a régi jo egyenruhát...

2010. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!