Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most hogy mondjam el...

Ezt most hogy mondjam el mindenkinek? Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Haverok adtak tuti tippeket tipmixre, de egyik sem jött be. Nem értem miért nem. Sajnos elvesztettem 1 milliót ami az összes megtakarításunk volt. Most én ezt hogyan közöljem itthon? Mi lesz ha emiatt elzavarnak, kitagadnak?
2021. szept. 4. 13:40
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
71%

Mi lesz ha emiatt elzavarnak, kitagadnak?


Hány feleséged van, hogy többes számban beszélsz?

2021. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd már, szegény nem tudja mit is hazudjon már, belegabalyodott a storyba kicsit. :)
2021. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
84%
Ez érdekes lesz.
2021. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
81%
Kamu kerdes… minek veszitek komolyan istenem xd
2021. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
89%
Elmosolyodtam azon milyen sokan kamu kérdésnek tartják, persze simán lehet az, de a szerencsejáték függőség egy nagyon is létező dolog. Apám 12 éve egyetlen éjszaka alatt egy lakás árát pokerezte el, neki még bűntudata sem volt. Akkor nem vált el anyukám tőle, de néhány évre rá bekopogtattak Lakatosék, hogy apám mikor óhajtja megadni nekik az uzsorapénzt, amit szintén (titokban) pokerre vert el. Évek óta nem tartjuk vele a kapcsolatot, talán azóta már hajléktalan is... Szerintem gondolkozz el erősen a jövőtökön, ha igaz.
2021. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
93%
45, nem kizárt hogy valaki ilyet csinal, az a kizárt hogy gyakorira ezt kiteregeti. ugyis olyan válaszokat fog kapni amibol vita fog születni, a cél márpedig ez volt
2021. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
92%

45, sokan annak indult a mese, hogy gyerek, akit a szülei el fognak zavarni... Nem gondolom, hogy a gyerekeire értette a többes számot.. Aztán lett belőle férj.

Tudod, fintosak a részletek

2021. szept. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 qkker1 ***** válasza:
78%
Egy "picinyt" kamu.
2021. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
70%

KAMUUUUU


Eleinte gyerek volt, aztan rajott, hogy lehetne ferj is.

2021. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
88%
Ez megint evekig itt lesz. Ez a jogsit elbuko ujabb kamuja
2021. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!