Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most hogy mondjam el...

Ezt most hogy mondjam el mindenkinek? Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Haverok adtak tuti tippeket tipmixre, de egyik sem jött be. Nem értem miért nem. Sajnos elvesztettem 1 milliót ami az összes megtakarításunk volt. Most én ezt hogyan közöljem itthon? Mi lesz ha emiatt elzavarnak, kitagadnak?
2021. szept. 4. 13:40
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
97%
Kinek a megtakarításával játszottál?
2021. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
91%
Ahol nem tűnik fel, hogy eltűnt egy milla, onnan biztosan nem hiányzik. Én észrevenném.
2021. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
a családéval
2021. szept. 4. 13:49
 4/50 anonim ***** válasza:
97%
Miért férsz hozzá ahhoz a pénzhez?
2021. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
93%

Ezt pont így ahogy leírtad. Tanulópénz. Tuti tipp nem létezik, remélem megtanultad egy életre.

Mi a zerved, hogy fogod a pénzt megkeresni?

2021. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
98%
Kérj bocsánatot és dolgozd vissza kamattal. A tippmixet meg hagyd meg a gazdagoknak. Nem értem miért kockázatos szerencsejátékkal akarsz meggazdagodni stabil munka helyett.
2021. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
34%

Mi a szar az a tippmix?

Azt mondjuk nem értem, mi a fasszért kell ekkora összeget frltenni bármire is amibe tuti buksz?

Keresd meg.

2021. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
93%
Azt is jó lenne tudni, hogy anyu-apu pénzét szórtad el vagy felnőtt ember vagy, aki együtt él mással közös kasszán?
2021. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim válasza:
98%

Hát tipmixültél fiam, hogy a jó ... 😅🤣.


Ha otthon laksz már pedig ha hozzáférsz a családi megtakarításokhoz akkor biztos, költened nem kell a megélhetésre gondolom én akkor elmész valahová dolgozni, aztán csak hahavi 100ast félre dobsz akkor is 10 hónap alatt meg lesz a pénz, és remélhetőleg tanultál belőle

2021. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Egy borítékban volt a szekrényben, ez volt a család összes megtakarítása, autóra tettük félre.
2021. szept. 4. 14:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!