Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most hogy mondjam el...

Ezt most hogy mondjam el mindenkinek? Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Haverok adtak tuti tippeket tipmixre, de egyik sem jött be. Nem értem miért nem. Sajnos elvesztettem 1 milliót ami az összes megtakarításunk volt. Most én ezt hogyan közöljem itthon? Mi lesz ha emiatt elzavarnak, kitagadnak?
2021. szept. 4. 13:40
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy?
2021. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
94%
Nálam már nem élnél az tuti...
2021. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
48%
én meg nem hiszem el.
2021. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 lizzi77 ***** válasza:
96%
Te teljesen debil vagy. Egyáltalán milyen jogon nyúlsz te más pénzéhez?Ez lopás, öcsém, ha nem tudnád. Ha dolgozol, vegyél fel személyi kölcsönt, és tedd vissza szépen. Ha nem, akkor gyorsan keressél munkát, hogy legyen miből visszafizetni a pénzt, így talán nem dobnak ki otthonról, ha legalább látják, hogy igyekszel jóvátenni.Mondjuk két ordas nagy pofon azért helyrebillentené a két kergetőző amőbát a fejedben asszem...
2021. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
90%
Hátvégi Maunika-show kérdés, majd este érdemes lesz visszalesni ide lesz vagy 100 komment :D
2021. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
93%

Elég nehezen hiszem ezt el. Bár az tény, hogy lehet ilyen gyerek aki ezt megteszi mert olyan béna.

Mennyi idős vagy? Suli vagy már dolgozol?

Ha suli az rosszabb...ha dolgozol akkor havi 100 minimum lerak kérdés nélkül. Ha jól keresel mehet is a havi 200 lerakatba!

Ha pedig diák vagy ultra gáz a szitu...Diákmunkát nyomatnám ezerrel a helydben a hétvégéken illetve suli mellett amit csak lehet.

2021. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
94%
nem vagyok hive ennek, de ha az en gyerekem lennel, es gondolom mar nagykoru vvagy, kivagnalak itthonrol, nem azert mert hulyeseget csinaltal (sokan csinalnak fiatal korukban hulyeseget), hanem mert hazudtal, megloptad a csaladodat, es veszelybe sodortad a megelheteseteket, azzal hogy elverted az ossz megtakaritasotokat.
2021. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
milyen gyerek? én vagyok a családfő
2021. szept. 4. 14:39
 19/50 A kérdező kommentje:
a feleségem attól félek elakar majd válni tőlem, elzavar itthonról
2021. szept. 4. 14:39
 20/50 anonim ***** válasza:
93%

Hát ez még nagyobb gáz. Jegyzem meg hogy egy szóval nem említetted ezt a tényt.

Akkor papa, te egy elég felelőtlen emberke vagy. Csak az asszonnyal juss túl ezen a beszélgetésen. Kölykök vannak?

Nekik nem szükséges tudni..

2021. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!