Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most hogy mondjam el...

Ezt most hogy mondjam el mindenkinek? Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Haverok adtak tuti tippeket tipmixre, de egyik sem jött be. Nem értem miért nem. Sajnos elvesztettem 1 milliót ami az összes megtakarításunk volt. Most én ezt hogyan közöljem itthon? Mi lesz ha emiatt elzavarnak, kitagadnak?
2021. szept. 4. 13:40
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
95%
Van két gyereked és elszórtál egymillió forintot tippmixre? Remélem a feleséged kib.sz, mint macskát sza.ni, elmebeteg mód felelőtlen vagy.
2021. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
92%

Felnőttként, sőt családfőként elég felelőtlen és hülye voltál...

komolyan azt a pénzt kellett elherdálni amit félretettetek autóra és a megtakarítás volt? Magadtól nem tudtál volna összekuporgatni ennyit és az legalább nem úgy veszik el mondjuk munka által?....felnőtt vagy nem gyerek így viseld a következményeket. ÉN kiakadnék az biztos. most mi a kérdés amúgy? Elmondod és kész, ezen nincs mit szépíteni, hibáztál de munkával max vissza gyűjtöd és ennyi. És egy életre elfelejted a tippmixet vagy bármi szerencsejátékot...gyerekeknek se jó példa ez, hogy ilyen béna az apjuk...

2021. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
79%

Haverok adtak tuti tippeket tipmixre, de egyik sem jött be. Nem értem miért nem...ekkora balekot...

a haverjaid valszeg nem is a haverjaid és komolyan az ő tippjükre bíztad a pénzt? Most komolyan ennyire magabiztos voltál a tippükben?...nem érted miért nem nyertél? XD átvágtak téged az biztos vagy egyszerűen szar tippeket adtak és ennyi...totál felelőtlen vagy az biztos én elválnék tőled, mert ez csak a kezdet, ki tudja mi lenne még...

2021. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
90%
Kezeltesd magad, mert szerencsejáték függő vagy. Vagy csak idióta...
2021. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
91%
"Haverok adtak tuti tippeket tipmixre, de egyik sem jött be. Nem értem miért nem"...most komolyan? komolyan? -_-
2021. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan ennyi ésszel és felelősség érzékkel nevelsz gyereket? Hitel, plusz kölykök, gondolom hó végén már az anyós segít be hogy ne dögöljetek éhen..

A haveroktól kérd az egy millát akiktől a "tuti tippeket" kaptad.

😂

2021. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
80%
Akkor elmész otthonról.
2021. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
85%
Mondd el, amit tettél (így, ahogy leírtad), és azt is, hogy ezzel megtanultál egy drága leckét, és hogy már jelentkeztél is diákmelóra…
2021. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
86%

Ja, én is azt hittem, hogy 16-17 éves lehetsz (bár gyanítom, 18 alatt nem is lehetne tipp-mix-elni.


Mióta gyűjtöttétek azt a pénzt? Eddig is volt játékszenvedélyed? Ha nem, és úgy érzed, ezután nem tennél ilyet újra, szedd össze a bátorságod, és mondd el a feleségednek.

2021. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
87%

Mondd el, mert úgyis kiderül.

De tedd hozzá azt is, hogy 3 hónapon belül az összes pénz vissza lesz téve. Túlórázz, vállalj másodállást, hétvégente segíts be pénzért a szomszédoknál, add el a dolgaidat (nem, nem csak azt, ami "felesleges"... számítógépet, telefont, autót, motort stb lehet cserélni szépen mindent olcsóbbra).

2021. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!