Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nézd meg az anyját, vedd el a...

Nézd meg az anyját, vedd el a lányát? Nagy esély van rá hogy én is anyámra hasonlítssak így is ?

Figyelt kérdés
Sosem foglalkozott velem kiskoromban és 17 évesen elkoltoztem tőle. Azelőtt se nagyon beszéltünk de együtt éltünk.

2021. aug. 6. 18:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
79%
18 De lehet, hogy rosszul értelmeztem.
2021. aug. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%

"Bizonyos dolgok tekintetében a belsőre is igaz, mindaddig, amíg valaki magában helyre nem teszi a kapcsolatát a szüleivel. Ha pl az anyja egy idióta, gyökér emberrel van együtt, akkor a lánya is olyat fog keresni."

"miért is?"

https://www.youtube.com/watch?v=D7EZgPzvLVk

2021. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi unatkozó, élettelen embert, te jó Isten! 🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️🤣🤣🤣
2021. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
37%

Nem leszel olyan. Persze, ez némi önnevelést igényel, de látod, hogy milyen hibákat követett el édesanyád, és odafigyelsz, nehogy elkövesd ugyanazokat.

Rám 14 éves koromig volt mintával anyám, addig éltem vele, ma pedig már 44 vagyok, de konkrétan figyelnem kell magamra, mert néha ugyanazokat a kifejezéseket és viselkedésformákat használom, amiket ő, és amiket benne utáltam.


Én külsőre nagyon hasonlítok anyámra, ezért tudatosan szembemegyek az örökölt mintával, és tudatosan elutasítok mindent, ami hasonlóvá tehet hozzá. Nem tudom, helyes-e, de így érzem jónak és egészségesnek.

Belül még mindig az ő hangján hallom a belső hangomat, és amikor szidom vagy marcangolom magamat, az ő bennem, de 30 év alatt sokat tanultam magamról, és tudom, hogyan kell leállítani az ilyesmit.


Szóval önnevelés kérdése ;)

2021. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyja tetszik, akkor az anyját vegye el. Mit kell ezen rágódni.
2022. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!