Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nézd meg az anyját, vedd el a...

Nézd meg az anyját, vedd el a lányát? Nagy esély van rá hogy én is anyámra hasonlítssak így is ?

Figyelt kérdés
Sosem foglalkozott velem kiskoromban és 17 évesen elkoltoztem tőle. Azelőtt se nagyon beszéltünk de együtt éltünk.

2021. aug. 6. 18:53
A kérdező szavazást indított:
90% hogy olyan leszel mint ő
50% hogy olyan leszel mint ő
10%
5%
Nem leszel olyan
63 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nem beszélgettünk sosem nagyon csak egy házban laktunk. Így is rá fogok hasonlítani majd?
2021. aug. 6. 18:57
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a kinézet miatt szokták mondani nem a viselkedése végett. Pl, hogy lássa a jövendőbeli a még fiatal lánykáról, hogy 50-60 évesen hogy fog kinézni az ő párja. Erre anyukát szokták előszedni példára.
2021. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk 50%, hogy olyan leszel, mint ő. Ugyanis csak Te ismered magad.

De ha arra gondolsz, hogy örökölted-e az "ilyenséget", akkor 5% :).

2021. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%
Igen, nagy esély van rá. Az én apám 21 éve, hogy elhagyott minket, de mégis nagyon sok mindenben hasonlítok apámra, de ez van, én is önimádó pöcs lettem. 😁
2021. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Hát ja ez elég érdekes. Anyám egészen tesóm születéséig vékony volt, 50 kiló alatt. Utána hízott meg és edzéssel sem tudta leadni, ráadásul keveset eszik.

Én csak kisgyerekként voltam vékony, azóta túlsúllyal küzdök. Hugom meg vékony folyamatosan, három gyerek után is. + éjszakai evések, nem edz.

2021. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
6%
"Sosem foglalkozott velem kiskoromban" Ez nyilván nem igaz. Amúgy meg őt láttad mintaként, akár tetszik, akár nem.
2021. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Fifty-fifty. De az a legjobb, hogy csakis rajtad áll. Kitörsz ebből, és komoly akarattal, és elhatározással csak azért is más leszel, vagy másolod a mintát, és majd azzal takarózol, hogy "nem tehetek róla, anyámtól örököltem, ő is ilyen volt".

A döntés a Te kezedben van!

2021. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat! Igazából a személyiségre értettem csak, nem a külsőre.
2021. aug. 6. 19:15
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

A személyiséged lehet teljesen különböző, még akkor is, ha szoros a kapcsolatotok.

Például a mi családunkban csak én vagy okos, kedves, szerény, teljesen hibátlan ember 😁

2021. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
Egy ember egy szemelyiseg, ezt nem oroklod. Az viszont lehet, hogy mégis átvettél tole onkentelenul viselkedesi mintakat. Ezt kello onfegyelemmel ha eszreveszed magadon, lehet valtoztatni rajta. Nekem is vannak olyan szokasaim, amiket utaltam anyamban, magamban megis megfigyelem. Probalom ezeket kikuszobolni.
2021. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!