Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én lennék ebben a...

Tényleg én lennék ebben a helyzetben a nyomorult?

Figyelt kérdés
Interneten dolgozgatok, nem sokat keresek ezzel, változó 50 - 80 ezer forint között havonta. A Napom nagy részét önképzéssel töltöm el. A helyzet az az, hogy anyám folyamatosan a fejemhez vágja, hogy minden szart megrendelek, és ezért nem rakok félre. Amikor felajánlom neki, hogy megmutatom a számlám, és előzményeim neki, elkezd fennhangon beszélni, majd ordítani, hogy NEM ÉRDEKEL! Úgy történt, hogy az emlúlt néhány hónapban ez a kis online megkeresett fizetésem nagyjából 90%-a, csakis arra ment rá, hogy a családnak helyette én vettem az élelmiszert és a melegvizet fizettem. ( Fapellet. ) És mindahányszor felhozza nekem, hogy kellene pénzt félretegyek, annyiszor mondom el neki, hogy miért nem tudok, itt kezdődik az ordibálás, ajtó csapkodás. Minden alkalommal elmondom, hogy nagyon szívesen, és nem hánytorgatom ezt fel neki, soha, addig még el nem kezdi, hogy tegyek félre. Pár napja, vettem magamnak nagyjából 7000 forint értékben, költözés után tusfürdőt, izzadtsággátlót, fogkefét stb. tehát ilyen alapvető higéniai felszerelést. Miért tettem? És hogy merészeltem, nincs rá szükségem, és amúgy is, félretehettem volna.. Itt felhoztam, hogy a múltkor a vendégeknek büszkén mesélted, hogy ha a cigit töltöd, az heti 5000 forintodba kerül, ha nem az pedig napi 3500 forint, és mióta itt vagyunk, azóta nem töltöd. Ismét, ajtócsapkodás, ordibálás hogy hallja csak az egész utca, így kell ennek lennie fél 12kor ugyebár.. 19f
2021. júl. 28. 00:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
20%

Nézd, lehet normális munkát vállalni és önálló, külön életet élni. Vagy lehet anyáddal élni és hozzájárulni az eltartásodhoz.


Mondjuk ha az én gyerekem lennel és az én pénzemet akarnád beosztani, vagy számon kérni-a cigi történetre gondolok és nem, nem dohanyzom- már nem kellene besegítened itthon, mehetnél nyugodtan máshova lakni.

2021. júl. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha suli mellett csinálod, akkor egyértelműen nincs igaza anyukádnak. De ha már befejezted a sulit, akkor ne dolgozgass zsebpénzért, hanem dolgozz fizetésért.
2021. júl. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem ertem miért kell a fizud 90% oda adni.? Anyád nem dolgozik sehol? Apádat nem említed. Én igazat adok anyádnak és félre tenném a fizum felét legalább, ami meg marad adnák oda rezsibe. Közbe keresnék egy normálisan fizető állást, hogy ne csak dolgozgassak és le lépnék a cirkuszból
2021. júl. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
79%

"Nem ertem miért kell a fizud 90% oda adni.? Anyád nem dolgozik sehol?"


Mondjunk nem kell agysebesznek lenni ahhoz, hogy kitalálja az ember, dolgozik az anya, hiszen a max 80e bevételből, ami a kérdezőnek van nehézen elne meg ket ember....

2021. júl. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
21%
14 igazad van, nehezen élne meg, de megélne! Az is lehet hogy szociális segélyt kap vagy mit tudom én. Ha meg dolgozik anyóca miért veszi el a kölyke pénzét és aztán pedig cseszegeti?
2021. júl. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
21%

15!


Havi 80 ezerből két ember? Mesélj még. A felnőtt, keresettel rendelkező gyerek háztartáshoz való hozzájárulása az minden , csak nem anyoca elveszi a kölyök pénzét. Ha a kölyök szerint az, akkor menjen és oldja meg egyedül az életet a havi 50-80 ezer forintjából.

2021. júl. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
25%
Ha anyádat ennyire zavarja, hogy nem félre raksz, ne adj neki pénzt.
2021. júl. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
45%
Anyád dohányzik, lusta megtölteni - amivel megúszná heti 5 ezerből -, inkább megveszi készen napi 3500-ért, tehát te lényegében az ő cigarettázását finanszírozod.
2021. júl. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Az anya meg a kérdező önképzését és internetes munkáját támogatja ennyi erővel, de ne zavarjon.
2021. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Amugy meg napi 3500 az 30 nappal szamolva havi 105e. Ha a kérdező a teljes 80e fizetését haza adná se lenne elég a cigire se. De valahogy csak fizetve van minden közmű, van internet, van minimum egy okostelefon vagy laptop, internet és még esznek is. Mese habbal a kérdező története
2021. júl. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!