Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nagy kérés egy külön...

Olyan nagy kérés egy külön szoba géppel, nettel, TV-vel?

Figyelt kérdés
16L
2010. aug. 27. 16:50
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
78%

saját szoba-teljesen jogos kérés, nekem születésem óta van saját szobám. oké, mi családi házban, falun lakunk.

a tv nem létszükséglet, nekem pl. be sem fér a szobámba, meg ha van egy tv, azt lehet együtt nézni.

saját gép nettel...ha van egy közös gép, amit esetleg ketten fogtok anyuddal használni, az is jó, persze nettel. csak beszéljétek meg a felosztást.

2010. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még olyan esetről, hogy kivonult volna a gyámhatóság egy családhoz és kötelezte volna a szülőket arra, hogy minden gyereküknek külön szobát, TV-t és gépet biztosítsanak, mert ez így embertelen körülmény, ebből gondolom, hogy a jog ilyet nem ír elő...


Ok, értem a szomorúságodat, azt is, hogy szeretnél jobb, nyugisabb körülmények között élni, de gondolom a válás során, a vagyonmegosztás után már nem marad anyukádnak annyi pénze, hogy olyan lakást vegyen, amiben több szoba is van.


Te hogyan, miből oldanád meg ezt a problémát?

2010. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
A mai gazdasági helyzetben főleg egy válás idején az.Bárhol lehet netezni és tévézni aludni meg csak egy ágy kell.Nagyok az elvárásaid.
2010. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

miért kéne már megkeresnie a rávalót, hiszen gyerek!


ha megoldható a lakásban, igenis járna neki egy külön kuckó, ahol békén hagyják. úgy 12-13éves kortól.

2010. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

... na meg pont ebben a korban, és ha a pasid nálad aludna, anyád menjen el otthonról, és fordítva??? ha anyád neadjisten bepasizik, akkor meg te alszol a lépcsőházban??


hogy jut ilyen az eszébe hogy 16éves lányával egy szobában :-o

még ha a testvérével van az ember egyszobában, az más, de tinédzserkorban illik és jár külön tér, pláne ha megoldható, ha nem, akkor le kell választani egy részt a szobából (ha a szobának 2 ablaka van), gipszkarton fallal.



ha egy garzon kitelik, nem sokkal drágább egy kis lakás (fél + negyed szoba, pl.) vagy a térleválasztás a megoldás. de semmikép nem együtt.


wifi az jó ötlet, tv nélkülözhető, bár már 20ezerért is lehet tv-t venni...

2010. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:

20.05

Az első válaszolónak írtad?Én vagyok az!És nem a külön szobára értettem,h. keresse meg a rávalót.Abban igaza van természetesen!De a külön tv,gép és net nem létszükséglet szerintem!

2010. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

hát én most kerestem igensokáig másfeles lakást, qrvára nem volt egyszerű kicsit többért találni mint egyszobást...

talán az anyja úgy gondolja h nincs rá pénz....

2010. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

én már válaszoltam amúgy az se olyan fajintos hogyha a bátyámhoz jön a bnője akkor anyámék szobájába a földön alszok amúgy meg 3an laktunk egy egy szobás lakásba a szüleimmel voltam 1 szobába de hétvégére mindig jött a tesóm is haza (koleszos volt) na az milyen fajin már ? 13 éves koromig 1 szobába aludtam a szüleimmel meg hétvégente a bátyámmal nyáron meg felváltva voltunk a mamáéknál szerencsére vettünk egy 2 szobás lakást és most már csak a bátyámmal kell osztozkodni a szobán de akkor is ő 20 éves én meg 16 és lány nincs se tv se gép a szobánkba


próbáld ki milyen volt nekem 13éves koromig meg most milyen lehet hogy a bátyámmal alszok 1 szobába ill legtöbbször anyámékkal mert jön a bnője és majd ezután kezd itt sopánkodni


jah és hogy meséljek az egyik volt osztálytáramról 2 szülő és 5 gyerek lakik egy 3 szobás lakásba a szülőké 1 szoba és 2 szobába van 5 gyerek mindenkinek jut egy ágynyi szobarész


úgyhogy a pofikádat fogd be és örülj neki hogy ez a legnagyobb problémád és nem az hogy mit fogtok enni holnap mert sajnos van ilyen is én se panaszkodok neked meg pláne nem kéne

2010. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
mi 4000-et fizetünk a netért,vettünk egy routert,így laptopon is lehet netezni,meg a benti gépen,3 TV-re egy díjat fizetünk,szóval gondolom ez máshol is megoldható lenne!
2010. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Sokan írtátok,hogy lehet együtt is nézni a TV-t.Igen.

De gondolom(vagyis elképzelem)azt,hogy a kérdező,nézné az MTV-n a Music awards-t vagy a Room Riders-t vagy bármit :D,erre bejön anyuci,és mondja neki h kapcsolja át mert megy a sorozata..Nálunk így szokott lenni,a nappali TV-vel. 4en vagyunk és 3 tv van,ezek közül egy az én szobámban,és gépem is van nettel,szóval nem panaszkodok.

Csak felvázoltam ezt a szituációt...

2010. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!