Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nagy kérés egy külön...

Olyan nagy kérés egy külön szoba géppel, nettel, TV-vel?

Figyelt kérdés
16L
2010. aug. 27. 16:50
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

Most is 1,5-esben lakunk 3-an. Halottam a vitát, hogy amint egyenesbe jövünk, apámmal vetet anyám egy garzont.


Új pasi nem hinném, hogy lenne, mert anyám mondta, hogy pasikra nem tart igényt, mert 'egyforma mind'...

2010. aug. 27. 17:26
 32/54 anonim ***** válasza:
77%

Van otthon két tévétek? Ha igen,akkor nem nagy kérés hogy az egyik legyen a te szobádban,az enyémbe nem engedik,mert nem akarják hogy tévével menjen el az időm,meg mondjuk nekem be se férne a szobámba. Ha nincs két tévé,igen,nagy kérés,mert nem az jön le hogy milliomosok vagytok.

A net attól függ,nekem az sincs a szobámban,mert azon meg egy fiatal egész éjjel képes randalírozni. A szüleid dolga eldönteni,megkapod-e.

A saját szoba az jogos kérés.


Én 17 éves lány vagyok,kicsi szobával,amit még a csincsillám hatalmas ketrecével is megosztok. De nekem elég. :D

2010. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
A saját szoba jogos kérés. Egy kamasznak szügsége van néha egy kis nyugira.
2010. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
78%
A saját gép-net-tv nem jogos kérés, viszont a külön szoba az.
2010. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

az szar :S én 15/f vagyok van gépem netem de tv-m nincs mert nemfér el mert elég kicsi a szobám énis kiszoktam akadni néha, de nemtudok mit csnálni, majd megyünk nagyobba.

na de ha szüleid válnak ne zargasd őket most ilyen nyügökkel van nagyobb gondjuk.

2010. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
54%

Rengetegen jöhetnek azzal, hogy ők bizony kibírták egy szobában ezzel, azzal, meg így nem volt gépük meg úgy.


De nézzünk szembe a ténnyel, ha egy 16 éves lány még ki is bírja külön szoba nélkül, egy felnőtt nő (az anyuka) nem biztos. És tényleg gondolni kell arra, hogy más a ritmusa és napja a két korosztálynak.


Saját TV? Szerintem nem létkérdés, ha nincs rá pénz, nincs.


Saját számítógép? Mindenképp kell egy gép, nettel, amin tanulhatsz, elérheted a barátaidat, stb. Ha ezt egy közös gépen meg tudod oldani, elég nagy kérés. Persze eljárhatsz könyvtárba is, meg netkávézóba, de saját nettel praktikusabb.


A szülőknek mindig érvelj a tanulással... Neked szükséged van a saját szobára, hogy nyugodtan tanulhass. A netre, mert sokkal hamarabb megtalálod a házihoz a dolgokat, a gép, mert néhány tanár nyomtatva kéri a dolgokat, stb.

2010. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
78%
Hát nekem nem volt se külön szobám, anyummal laktam egy szobában, se netem, amíg egyetem miatt nem kellett, mégis felnőttem...
2010. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%

A külön szoba nem kérés. Mi másfél szobásat vettünk annyiért mint egy drágább 1szobás. Ha meg van géped/tv-d akkor azt elviheted magaddal. Ha meg van géped akkor 10ezerért vehetsz bele tv tunert és akkor nézni tudsz tvt :) Net meg (pesten) már van 3000ért is net.Szóval nem kérés szeintem...

Egyébként az én szüleim is elválltak és anyu direkt olyan lakást keresett hogy legyen külön helyem nekem is.(24)

2010. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:04


Minden este 10-kor le kellett feküdnöd aludni, és csak egy tv-tek volt?

Szegény, rossz volt emiatt a gyerekkorod?


Van akiknek ennivalóra sem nagyon jut. Szállj már magadba.


A kérdezőnek: igen, nagy kérés, ha nem engedhetitek meg. Ez luxus dolog és egyáltalán nem ez adja meg az élet értékét. Majd ha idősebb leszel, rájössz. És ezt jóindulatból mondom.



Akik meg úgy gondolják, hogy a gyereknek joga van a külön szobához: nem, nincs. Ahhoz van joga/illetve a szülő kötelessége, hogy egyen, ruházkodjon, fedél legyen a feje felett, iskolába járjon, és nagyon szeressék!


A kötelességeitekkel is így tisztában vagytok?

2010. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
80%

a kérdésedből látszik h fingod nincs a valódi életről. h mi mennyibe kerül. ennyi idősen nekem se volt. ha nem tellik nagyobb lakásra megvan 100más probléma akkor igen, nagy kérés. az emberek nem jókedvükben laknak kis lakásban meg alszanak egymás hegyén-hátán.

én is azt hittem h majd 18évesen lelépek mert én majd dolgozok. és dolgoztam is annyiért ami lakbérre és rezsire elég lett volna de se kaja se tv se net se teló se ruhák. ha nem segítenek ki nem tudtam volna elköltözni. hacsak nincs valami klassz melóhoz protekciód gyere le a fellegekből, és nem bántani akarlak.

2010. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!