Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nagy kérés egy külön...

Olyan nagy kérés egy külön szoba géppel, nettel, TV-vel?

Figyelt kérdés
16L
2010. aug. 27. 16:50
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ. Ha megengedhetitek magatoknak, akkor nem, az én gyerekeim is megkapják ezeket a dolgokat. Viszont ha kevésbé tehetős a család, akkor nem fogod megkapni, hiszen ezek azok a dolgok, amikről először mond le az ember, ha nincs pénze.
2010. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
69%

A saját lábra állás nem azt jelenti,hogy milliós követelésed van anyád felé.

mert garzon helyett két szoba,meg a technika kb ennyibe kerül.És ez sok.

16 éves vagy,mi a fenének vegyen nagyobb lakást,amikor két év és kirepülsz.Egyedül meg tartsa fel utánna,mert gondolom te fizetni a rezsibe nem akarsz,ha nem laksz ott...

2010. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy már azonnal a saját lábamra akarok állni, viszont ha 2 év múlva megtehetem, akkor miért ne?
2010. aug. 27. 17:02
 14/54 anonim ***** válasza:
78%
SAzóval anyád verje magát adósságokba,te meg két év múlva úgyis lelépsz..na szép.
2010. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
85%

Bizonyos esetekben nagy kérés. De erről nem te tehetsz és nem is a szüleid.

ha most elmennél dolgozni végzettség nélkül akkor később csak olyan munkát találnál (de az egész életedben), ami nem fizet jól.

Inkább a suli befejezése után próbálj meg egy jól fizető szakmát kitanulni és akkor nem csak tévéd, géped lehet.

Hanem autód, tudsz utazni...stb.

2010. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk mert az nem úgy megy ahogy te gondolod. Azt hiszed 18 éves leszel, találsz egy állást, kipengeted simán az albérletet meg majd laptopot veszel, meg ruhát veszel, meg még eszel is? Álomvilág...
2010. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
33%
16 évesen saját lábra állni? Te beteg vagy. Milyen hálátlanok a mai tinédzserek... Az eszem megáll. Inkább köszönd meg a szüleidnek, hogy eltartanak és hogy nem hajítottak ki még az utcára a viselkedésed miatt!
2010. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
71%
ezen az oldalon,úgy látom nagyon sokan csak a szülők pártját fogják...mi egy szobában aludtunk a tesómmal,elég sokáig,se festés,se semmi nem volt megcsinálva,18 évig...1 TV,volt,a nagyszobába,aztán kész...őket nem zavarta,nekem meg az agyamra mentek....este 10-kor le kellett feküdni aludni,minden nap,szóval nem volt egy szép gyerekkorom...ők is azzal jöttek,hogy majd ha én keresem meg rá a pénzt,akkor lesz ez,vagy az.én meg azt mondom,hogy nem kell gyerek,ha nem tudok neki megadni mident..nekem pl.ezért nincs,mert nem állok,úgy hogy megtehessem....szóval kitartást neked!
2010. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
33%
A saját lábra állás nem azt jelenti, hogy megvesznek neked mindent. Sőt, épp az ellenkezőjét, de mind1...
2010. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
50%
Hát tedd meg!Abban nincs semmi,h. 2 év múlva ha megteheted a saját lábadra állsz.De nem ez volt a kérdésed szerintem!
2010. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!