Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nagy kérés egy külön...

Olyan nagy kérés egy külön szoba géppel, nettel, TV-vel?

Figyelt kérdés
16L
2010. aug. 27. 16:50
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
78%
amikor egyetemre mentem, akkor kaptam meg a gépet meg a netet. addig is kibírtam a családi gépen. igaz külön szobám volt, de a tv-t a családtól kaptam közösen vmi nagyobb ünnepre. kérdezd meg mennyi a havi netszámla. nézd meg a villany és vízszámlát is...
2010. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:

Előttem már mnodtka néhányat.

Én nem örülnák ha elválnáka és egy szobában kéne 16 éves fiú létemre laknom anyámmal. holott előtte volt gyerekszobám. Szóvlas nem hiszem,hogy olyan nagy kérés lenne

2010. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
85%

A külön szobát mondjuk megértem, mert én se szeretnék egy szobába lakni szülőkkel, tesóval (bátyám van), vagy akárkivel, de a géppel, tv-vel, nettel szerintem kicsit sokat akarsz. Nekem sincs külön gép, meg net a szobámba, mégis megvagyok, nem követelőzök.

16/L

2010. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
78%
Nekem addig nem volt saját gépem, amíg otthon laktam, 21 éves koromig. Eleve net is akkor lett, amikor dolgozni kezdtem, és kifizettem havonta. TV-m olyan volt, amit egy rokontól kaptam, mert neki már nem kellett. Nem hiszem, hogy abba bele kéne halni, hogy a család közösen használ egy számítógépet, vagy hogy együtt néztek tévét. Elég sok helyen megoldják.
2010. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
25%
EWgyébként 2 év múlva 100% hogy nem találsz munkát érettségivel vagy akármilyen szakmával. Csak úgy szóltam... Ahhoz hogy neked és a jövőben a gyerekeidnek mindene meg legyen, diploma kellene.
2010. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
Nem olcsó dolgok, biztos nem azért nem kapod meg, h kib.sszanak veled.
2010. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
78%

a családod anyagi helyzetétől függ amúgy meg ne rinyálj már 2 szobás lakásba élünk 4en szüleimnek van egy szobája én meg a bátyámmal vagyok 1 szobába aki 20 éves én meg lány vagyok 16 na ez milyen már ?? nincs nekünk gép csak anyáék szobájába meg 1 tv van ami szintén nem a mi szobánkba van mégse kezdek el hisztizni

neked kivel kell egy szobába aludnod??

2010. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
Különszoba-nem nagy kérés,ha megengedheti anyud agának.Gép,net,tv-igen.Am biztos nem azért akar garzonba menni,mert felveti a pénz,hidd el,ha tehetné,nem lakna veled egy szobában.Éretlen és önző vagy...
2010. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
Önző baz*meg az vagyok. 16 évig a seggemben volt az egész családom, ellenőriztek, hívogattak 10 percenként, ha elmentem itthonról. Kell egy kis nyugalom. De nem lehet, mert egyből önző vagyok. Igen.
2010. aug. 27. 17:16
 30/54 anonim ***** válasza:
76%

Na, én leszek az első, aki nem fog leb.aszni! :)


Annyiban végül is igazad van, hogy nem Te tehetsz arról, hogy elválnak a szüleid, épp elég baj ez, és még a privátszférád is bánja a dolgot - ha eddig külön szobád volt, nehéz lenne megszoknod egy garzont. Azért számtalan hátránya van: pl. Anyukád másnap dolgozik, feküdne le,Te meg még tanulnál, és nem égetheted a villanyt, stb. Meg nem tudsz egy barátot felhívni hozzátok - nem hiszem, hogy jó megoldás, ha egy 16 éves lány az anyjával lakik egy szobában. És ha az Anyukádnak lesz barátja? Akkor hogy hívja meg hozzátok? Erre is gondolni kellene. EZ semmiképp se jó megoldás. És ha keresnétek 1,5 szobásat, de pl. kintebb?


A külön gép, net, tv tényleg anyagi helyzet kérdése, az nem olyan szörnyű, ha egy családban közös. Én is Anyukámmal lakom, külön szobám mindig is volt, de saját tv-m és gépem pl. csak 22 éves koromban lett (magam vettem) - azaz gép azelőtt egyáltalán nem volt itthon.

2010. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!