Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy aranyos...

Megismerkedtem egy aranyos kedves lánnyal, de a szülei tiltanak tőle a nagy korkülönbség miatt, mit tehetnék ?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, de a nagy korkülönbség miatt tiltják tőlem, vagyis csak az apja meg a tesója (elég buta gyerek ismerem és sokszor megverik mert kötekedik) az anyukája elfogadna és szerinte kedves, értelmes fiú vagyok, és nem vagyok a lányára rossz hatással. Az apa a korkülönbség miatt nem nézné jó szemmel ezt a kapcsolatot, meg amúgy se nagyon enged meg semmit a lányának. Most össze is vesztünk mert egyik este megcsókoltam és kiderült, és a lány nem akar velem már találkozni, viszont tudom hogy szeret mert láttam rajta. Mit tehetnék, felejtsem el vagy lehet ebből még valami ? A korom direkt nem írtam le nehogy belekössetek, viszont ez egy őszinte szerelem, úgy érzem sohasem voltam még így senkiért oda. Segítségeteket előre is köszönöm !
2021. júl. 16. 05:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
91%
Ne szóljál már bele, hogy más mibe szól bele, rettentő képmutató vagy.
2021. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
93%

12:47-es:

Hogy avatkozunk azzal bele más életebe, hogy egy kérdés pontos megválaszolásához fontos információt kérünk?

2021. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
92%
12:47 es te is beleavatkozol:) tipikus bagoly mondja verébnek :) már azzal hogy ide írsz ,és megakarod nekünk mondani hohy ne szóljunk ebbe bele ,azzal beleavatkozol a mi életünkbe. :)
2021. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
7%
Én meg a képmutatás, két különböző dolog, amúgy leszarom mindenki véleményét. 😁🖕🏽
2021. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
93%
Pedig ugyanolyan élettelen fotelharcos vagy te is. Üdv a családban.
2021. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
52%
Aha, azért válaszolsz szinte azonnal, vedd már észre magad ember. 😂😂
2021. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
87%
A lány nem akar talizni. Mit akarsz még? Ha szeret és úgy se akkor meg agymosott mint a ház, akkor meg azért nem kell.
2021. júl. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
57%

"Most össze is vesztünk mert egyik este megcsókoltam és kiderült, és a lány nem akar velem már találkozni, viszont tudom hogy szeret mert láttam rajta."


Nem szeret, felejtsd el. Amelyik kapcsolatba beleférnek az ilyen játszmák, ott nincs szerelem. Pláne nem nagy korkülönbséggel. Vagy megvárod, amíg 18 lesz, és maga dönti el, hogy mit akar.

2021. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
91%

Nem láttad rajta hogy szeret, mert ha szeretne, nem így viselkedne.

De áruld már el hány évesek vagytok VALÓJÁBAN! Így tényleg lehetetlen okos dolgot mondani!

2021. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
92%
Igaz csak így lehetetlen tanácsot adni. Mi van ha a kérdező 45 éves, a lány meg 12?
2021. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!