Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy aranyos...

Megismerkedtem egy aranyos kedves lánnyal, de a szülei tiltanak tőle a nagy korkülönbség miatt, mit tehetnék ?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, de a nagy korkülönbség miatt tiltják tőlem, vagyis csak az apja meg a tesója (elég buta gyerek ismerem és sokszor megverik mert kötekedik) az anyukája elfogadna és szerinte kedves, értelmes fiú vagyok, és nem vagyok a lányára rossz hatással. Az apa a korkülönbség miatt nem nézné jó szemmel ezt a kapcsolatot, meg amúgy se nagyon enged meg semmit a lányának. Most össze is vesztünk mert egyik este megcsókoltam és kiderült, és a lány nem akar velem már találkozni, viszont tudom hogy szeret mert láttam rajta. Mit tehetnék, felejtsem el vagy lehet ebből még valami ? A korom direkt nem írtam le nehogy belekössetek, viszont ez egy őszinte szerelem, úgy érzem sohasem voltam még így senkiért oda. Segítségeteket előre is köszönöm !
2021. júl. 16. 05:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
97%
Na, akkor hány éves is a lány és te hány éves vagy?
2021. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
84%
Azért a 16-23 még az a kategória, hogy ha kicsit éretlen a fiúcska, akkor egye fene, a 16 évest már a 18 éves is megcsinálná. De ha 16 és 30 mondjuk, akkor már gáz, mert nem kicsit lehet kattos a faszi, ha olyan lány kell neki, aki még ennyire máshol tart az életben, mint ahol a srácnak kellene már. Szóval valószínűleg ki is nőné a lányka igen hamar az ilyen kis nyomit, csak még olyan kis etethető verebecske. De az olyan 30-ast viszont tiltanám még anyaként is és rugdosnám felele, hogy takarítsa el a semmirevaló seggét a gyerek mellől, akiből még lehet valaki, nem pedig levadássza egy olyan kis selejt, aki a saját korosztályában labdába se tud rúgni. A nőkhöz fel kell nőni, a gyerekeket meg hagyni kell egymással tapasztalgatni, nem egy ilyen... Hát. Nem is biztos, hogy le akarom írni, amire gondolok.
2021. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
85%
Kérdés mennyi a difi, illetve mennyia csaj, ha egy 15 éves csaj és mellé vagy 30 az tényleg elég gáz, ha viszont a csak pl 25 te meg 40 az azért már totál más.
2021. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem tudsz válaszolni arra az egyszerű kérdésre, hány évesek vagytok?

Én is azt feltételezem ebből, hogy te nagyon öreg vagy, a lány meg nagyon fiatal, és több az esze, mint neked, azért nem akarja.

2021. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 A kérdező kommentje:
A lényeg az hogy az jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál, szinte mindenki 17-18-nak néz.
2021. júl. 17. 04:06
 36/82 anonim ***** válasza:
98%
Az pont lényegtelen. a valós korod az érdekes, és hogy mennyi a lány.
2021. júl. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, ha ezt az egyszerű kérdést képtelen vagy értelmezni, hogy mennyi idős vagy te és mennyi a lány, akkor 10 év alatti vagy. Ne kezdj csecsemőkkel.
2021. júl. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy kinézetre és agyilag mennyi vagy, az nem a valós, biológiai korod.
2021. júl. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
97%

De az, hogy valami kis fejletlen gyógyegérnek tűnsz, csak ront a helyzeten.

Ha a lány normális, normális családból, akkor természetes, hogy az apja ki van akadva. Hagyd békén a gyereket. Akkor is ha 15 és akkor is, ha 17. Nem akarják, hogy kerülgesd.

2021. júl. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
93%

" Most össze is vesztünk mert egyik este megcsókoltam és kiderült, és a lány nem akar velem már találkozni, viszont tudom hogy szeret mert láttam rajta."

Engem főleg ez zavar. Úgy csókoltad meg, hogy nem akarta? Mert a nők összetett lények érzelmileg, attól, hogy szeret, nem feltétlen áll készen csókolózni. Főleg, ha fiatal. Ez így bizony erőszak.

2021. júl. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!