Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy aranyos...

Megismerkedtem egy aranyos kedves lánnyal, de a szülei tiltanak tőle a nagy korkülönbség miatt, mit tehetnék ?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, de a nagy korkülönbség miatt tiltják tőlem, vagyis csak az apja meg a tesója (elég buta gyerek ismerem és sokszor megverik mert kötekedik) az anyukája elfogadna és szerinte kedves, értelmes fiú vagyok, és nem vagyok a lányára rossz hatással. Az apa a korkülönbség miatt nem nézné jó szemmel ezt a kapcsolatot, meg amúgy se nagyon enged meg semmit a lányának. Most össze is vesztünk mert egyik este megcsókoltam és kiderült, és a lány nem akar velem már találkozni, viszont tudom hogy szeret mert láttam rajta. Mit tehetnék, felejtsem el vagy lehet ebből még valami ? A korom direkt nem írtam le nehogy belekössetek, viszont ez egy őszinte szerelem, úgy érzem sohasem voltam még így senkiért oda. Segítségeteket előre is köszönöm !
2021. júl. 16. 05:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
11%
Oké, bocsi kotnyeles öregasszony! 🤣🤣
2021. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
93%
Itt senki nem avatkozik mások magánéletébe. Felesleges lenne az oldal, ha senki nem válaszolna az itt feltett kérdésekre. De ha ez téged ennyire zavar, töröld magad nyugodtan.
2021. júl. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
0%
Na, persze, azért szóltok bele, hogy hány éves a kérdező meg, hogy összejön e a csajjal vagy sem, ez az ő dolga, ő fázik rá, ha úgy alakul. De, nagyon tudom sajnálni, hogy ennyire unalmas életet éltek. 🤨
2021. júl. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
92%
Aha. Rendben van, szaladgálj csak itt hős védelmezőként, de attól még te vagy az, aki nem látja a fától az erdőt.
2021. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
92%
Mit tehetnél? Mondjuk keresgélhetnél a magad korosztályában, ahelyett hogy kislányoknál próbálkozol.
2021. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
92%
Hány évesek vagytok?
2021. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
10%
Ennyi unatkozó embert, pfff. 😂😂
2021. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
92%
Te is unatkozol:)
2021. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a kérdező játssza a nagy védelmezőt, egy másik profilról 🤣🤣🤣
2021. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
5%
Nem, én nem a kérdező vagyok, csak egyszerűen utálom, ha az emberek bele avatkoznak mások életébe, hogy ennyire nincs életük az embereknek, egyszerűen vicces és egyben irritáló is szerintem, na, de mindegy is, úgysem fogjátok fel a lényeget, hogy nem ütjük bele az orrunkat mások dolgaiba. 😉😉
2021. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!