Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy aranyos...

Megismerkedtem egy aranyos kedves lánnyal, de a szülei tiltanak tőle a nagy korkülönbség miatt, mit tehetnék ?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, de a nagy korkülönbség miatt tiltják tőlem, vagyis csak az apja meg a tesója (elég buta gyerek ismerem és sokszor megverik mert kötekedik) az anyukája elfogadna és szerinte kedves, értelmes fiú vagyok, és nem vagyok a lányára rossz hatással. Az apa a korkülönbség miatt nem nézné jó szemmel ezt a kapcsolatot, meg amúgy se nagyon enged meg semmit a lányának. Most össze is vesztünk mert egyik este megcsókoltam és kiderült, és a lány nem akar velem már találkozni, viszont tudom hogy szeret mert láttam rajta. Mit tehetnék, felejtsem el vagy lehet ebből még valami ? A korom direkt nem írtam le nehogy belekössetek, viszont ez egy őszinte szerelem, úgy érzem sohasem voltam még így senkiért oda. Segítségeteket előre is köszönöm !
2021. júl. 16. 05:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
98%

Engedd el az egeszet. Kizart dolognak tartom,hogy egy felnott embernek(gondolom mar elmultal 25-30 is) egy tini lannyal kell kavarnia,aki meg a szuleivel el es a segitseguket elvezi. Ne rontsd el a gyerek-szulo-testver kapcsolatat azert,mert nem talalsz a korosztalyodban egy normalis hölgyet.

Mit vartal? Az apa majd orommel tamogatni fogja az egeszet?


Ha a lanyom osszejonne 16-7-8 evesen egy 30+ pasival en sem orulnek ,mivel mit akarna egy felnott ferfi egy gyerektol? En is kavartam 22 evesen egy 17 evessel. Durvan kulonboztunk es boven erezheto volt a korkulonbseg es a generaciok kozotti elteres. Pedig nem voltam sokkal idosebb.

2021. júl. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
96%
Mennyi a korkülönbség?
2021. júl. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
96%

Off: légyszi ne tanácsoljatok olyat, hogy ha egy lány nemet mond, akkor még próbálkozz, ne add fel, stb. Lányként olyan rohadt ijesztő, amikor valaki nem ért a nemből és csak azért is erőlködik.


Kérdező, nem akar veled lenni, hagyd békén. Keress olyat, akivel nem ennyire nehéz!

2021. júl. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
96%
A korkülönbség engem is érdekelne, mert így nehéz objektív véleményt írni.
2021. júl. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
99%
14 Teljesen mindegy, ha a lány nem akarja.
2021. júl. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
98%
Úgyhogy keress mást, aki korban illik hozzád
2021. júl. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
91%
Miért tinilányokra veted a hálód? Nem kellesz a korodbeli nőknek? Mondjuk ezzel a tini gondolatvilággal, b#sszus, meg is értem…
2021. júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem mered kiírni a korotokat, akkor tuti, hogy nem 4-5 év, és az is biztos, hogy a lány nincs 18...
2021. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
87%
Fúj, ez undorító. Ugye pedofil vagy?
2021. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
95%

Itt számítana elég sokat a korotok.

Nem mindegy, hogy 18-20 éves vagy, vagy 40 éves. Ahogy az sem mindegy, hogy a lány 12 éves, vagy mondjuk 16?

2021. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!