Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van suli -> nincs gépezés....

Ha van suli -> nincs gépezés. Ez nálatok is így megy?

Figyelt kérdés

Most megyek 9.-be és anyu megmondta,hogy ha elkezdődik a suli akkor csak hétvégén használhatom a gépet. Hétköznap csak 1 órát vacsora után -.-

Hétvégén nem szoktam itthon lenni. Eddig is csak hétköznap gépeztem. Nem vagyok net függő,de napi 1 óránál azért többre van szükségem... De ezt anyu nem érti meg. 12-17 évesek! A ti szüleitek nem szól bele,hogy mennyit használhatjátok a számítógépeztek?


2010. aug. 24. 18:10
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Nem nálunk nem így van.Tavaly szinte csak a gép előtt ültem suli időben is...de elég szar is lett a bizim.Nekem nem szabják meg,de valószínű most befogom magamnak vezetni,hogy megkérem anyut,hogy addig ne enegedje bekapcsolni a gépet,amíg nem tanultam meg midnent.Utána ugyis soká ülök ott szval.Lehet hülye vagyok,de ez van:d
2010. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:

Nekem is meg szaja nem azt hogy mennyit netezhetek hanem hogy meddig hétkönap 23:00 ig hétvégén addig amig akkarok.

De én 100% osan igazat adok neki kikell pihenem magam a sulira és nem mehet a tanulás rovásásra.De elég nehéz lesz betaratani mert napi 10 órát is el tudok netezni

Beszéld meg vele hogy hagyon tovább netezni mert ez nem jó,hogy napi 1 óra én tuti bekatanék ha tanulnék akkor is csak azon gondolkodnék hogy mit kell meg néznem neten.

2010. aug. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Én még csak hetedikes vagyok, most jöttem gimibe, de pontosan ugyanannyit tanulok, mint amennyit előtte tanultam. Internet- és játék-függő is vagyok, sajnos ezért rengeteget kockulok (oh a szép, magyar nyelv... ;) ), és csak akkor tanulok, ha dolgozat lesz. Alapvetően a számítógép apáé, nem szereti, ha bárki hozzányúl, úgyhogy a telefonomat használom... Körülbelül mindenre. Amíg egyedül vagyok, anya nem tud beleszólni, hogy mit csinálok, úgyhogy kap az alkamon és nem tanulok... A szüleim próbálják szabályozni ezt az egészet, de nem megy nekik. Mindig is szörnyen trehány és rendszertelen voltam, de amíg az átlagom négyes vagy jobb, nem érdekli őket. Szóval nekem beleszólnak, bár szerintem már el tudom dönteni, hogy mi a jó nekem, és hogy mit akarok. De ők a szüleim, és tisztelem őket annyira, hogy szót fogadok.
2015. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!