Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van suli -> nincs gépezés....

Ha van suli -> nincs gépezés. Ez nálatok is így megy?

Figyelt kérdés

Most megyek 9.-be és anyu megmondta,hogy ha elkezdődik a suli akkor csak hétvégén használhatom a gépet. Hétköznap csak 1 órát vacsora után -.-

Hétvégén nem szoktam itthon lenni. Eddig is csak hétköznap gépeztem. Nem vagyok net függő,de napi 1 óránál azért többre van szükségem... De ezt anyu nem érti meg. 12-17 évesek! A ti szüleitek nem szól bele,hogy mennyit használhatjátok a számítógépeztek?


2010. aug. 24. 18:10
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
58%
Amíg ez a rendszer volt nálunk is (10 éves korom körül) mindíg kijátszottam valahogy. Mondd azt hogy éppen a tanulás miatt netezel mert valami gyökér dolgoztot kell megírnod vagy csak sziomplán plussz infókat gyűjtessz hogy javíts a tanulmányi eredményeiden stb. Egy próbát megér, nálam bevált.
2010. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk nincs meg szabva, de ennek egy feltétele van: ne hanyagoljam a tanulást miatta, és ne legyen hármasnál rosszabb jegyem. Ezek még elég jó feltételek, mert jól megy a tanulás, egy évben maximum kétszer kapok hármast :D Egyébként én naponra szoktam gépezni, suli időben este 7-ig tanulok, aztán 7-től 9-ig gépezek. 13/L
2010. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
54%
Én most megyek 10.-be, hétköznap hazaérek suli után 3-4kor odaülök a gép elé 7-ig, 10percig átnézem a tanulnivalót, és ismét odaülök. xD Apu: -Mindent megtanultál holnapra? Én: -Igen.xD De azért idén kevesebbet fogok a gép előtt lenni, muszáj belehúznom 3.00 volt az átlagom 9. év végén. :\
2010. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
40%

Jah és a lényeg..

A sulit mindig is rám hagyták nem erőszakoltak rám semmit de erős 3assal mindig el vagyok szakközépben. még 2 évem van ilyenkor más szülő már fogja a gyereket h tanulj tanulj. addig nálam ez fel se jön témának h mi volt a suliba stb.

2010. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim válasza:
40%
én pöppet függő vokxDDnapi 6óraxDD engem még nyáron is basztatnak a szülők-.-" de mindig oda ülök:DD mondjuk tavaly év végén látszott is a bizin^^":$
2010. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja, hogy egy kis hülye kocka p.csa legyél és a gép előtt verd magad folyton. Jobb lenne, ha hagyná hogy 2,5 legyen az átlagod utána meg segélyből élj? akkor azért szidnád
2010. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
77%

BELEPOFÁZIK?


Te az anyukádról beszélsz?


Előbb tanulj, segíts otthon, aludj amennyi a szervezetednek kell, aztán gépezzél.


Még a saját magyarázatodat sem tudod rendesen megírni, inkább tanuljál...


Miért hiszitek azt, hogy a számítógép az élet???

2010. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
58%
egyetemista vagyok, még mindig sípol, de percek alatt lerendezem, hogy így kell anyagot gyűjteni, amolyan régi zh-k vannak a neten, csak spórolok a nyomtatólappal. elég jó az átlagom, szóval nem pattog tovább.
2010. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
20%

Annyit gépezek amennyit akarok ha bukásra állok is.

Volt már hogy bukásra álltam,de sosem buktam meg,nem szól bele senki az életembe, saját magam döntök mindenről ami velem kapcsolatos.


15/F

2010. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
23%

Nekem egész nap megy a gép,én a gép előtt tanulok,eszek közve tv-zek...soha senkise szólt bele hogy mennyit gépezek.

Ahogy anyu mondaná:"A tiltás semmire se vezet"...én pedig egyetértek vele:D

16/L

2010. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!