Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van suli -> nincs gépezés....

Ha van suli -> nincs gépezés. Ez nálatok is így megy?

Figyelt kérdés

Most megyek 9.-be és anyu megmondta,hogy ha elkezdődik a suli akkor csak hétvégén használhatom a gépet. Hétköznap csak 1 órát vacsora után -.-

Hétvégén nem szoktam itthon lenni. Eddig is csak hétköznap gépeztem. Nem vagyok net függő,de napi 1 óránál azért többre van szükségem... De ezt anyu nem érti meg. 12-17 évesek! A ti szüleitek nem szól bele,hogy mennyit használhatjátok a számítógépeztek?


2010. aug. 24. 18:10
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
81%

Én is most megyek kilencedikbe, és képzeld, nekem is meg van ez szabva napi 1 órára! Sőt, még elég is, mert amúgy meg nagyon rövidek a délutánok és esték, ha suli van, tehát nem is gond, inkább aludni megyek. Hétvégén meg miért nem vagy otthon kicsit többet, ha gépezni akarsz? Szerintem nem mondott hülyeséget az anyukád, már bocsi. Na most fogadok, hogy le leszek pontozva.

15/L

2010. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 margoz ***** válasza:
100%

Nem szólnak bele,mert nem megy a tanulásom rovására,nem értem miért tiltanák a szüleid,ha tudod hol a határ?

Ha tanulsz rendesen,akkor biztos nem mondanának ilyet,én is most megyek 9.-be 15/F.

Sok haveromat tiltották suli alatt,és nem is csodálkoztam rajta,mert csak ugy tanultak,ha egyszer nem figyeltek a szülök,és a haver ráment a gépre,másnap jött a karó.mert elfelejtette a leckét meg tanulni,aztán meg ö sirt hogy az apja ilyen meg olyan.

Ha látják hogy komolyan veszed a sulit,biztos nem fogják mondani,hogy ennyit vagy annyit használhatod a gépet,bizonyisd be nekik hogy nem vagy már olyan kis gyerek,akit irányitani kell ilyen dologban.

2010. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim válasza:
84%

Sosem értettem az ilyen szülőket.. Úgy 14 éves korig még megértem, hogy ott vannak a gyerek mellett, sokszor ránéznek, tudják mikor mit csinál...

De mindenki meg kell tanulja beosztani a saját idejét, meg kell tanuljon vigyázni magára, felelős kell legyen a tetteiért, önnállósulnia kell.

Nálunk kisiskolás korom óta nem téma az, hogy mikor mit csinálok. Mérlegelek magamban, aztán tanulok, kockulok, szórakozom annyit, amennyit jónak látok.

És persze igyekszem a szüleimmel is minnél többidőt eltölteni.:P


18F

2010. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
18éves lány vagyok, 4be megyek, suliidőben 22ig gépezhetek, szünetben eddig a hónapig annyit neteztem amennyit akarta, viszont most lecsökkentettük az időt mert kicsit sok lett a villanyszámla...
2010. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nincs megszabva.. de tavaly mentem új suliba (hatosztályos gimi) és én úgy csinltam h ha kész voltam mindennel meg megtanultam mindent akkor onnantól gépeztem a barátok közt végéig :)
2010. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
57%
hát nekem szerencsére sosem szabták meg mennyit gépezhetek. suliidőben is kb 15 órától a gépen lógtam lefekvésig (22-éjfél..), közben meg amikor gondoltam, megírtam a leckét, meg tanultam 1-2 órát. 19L
2010. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
58%
Elképesztőek a kommentek! Egy gyerek,akit a szülei tartanak el, nem törődik a kívánságaival! Aki tanul,annak az a kötelessége,nem a szórakozás. Szüksége van a megfelelő pihenésre. Amelyik szülő megengedi az éjaszakáva nyúló netezést,az felelőtlen a gyerekével szemben.
2010. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Nekem most a szünetben nem szabták meg, most suliidőben sem fogják, de én megszabom magamnak az egy, max. másfél órát. nyolcosztályos gimibe megyek, sok lesz a tanulnivaló, már nem csak írásbeli lesz. Ki kell magamat pihenni. De csak is azért gépezek, mert oldalam van. :) Ha nem lenne, nem gépeznék. Nekem muszáj ideülnöm. :)

11/L (bocsi, hogy válaszoltam, pedig még kicsi vagyok. :D)

2010. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szólnak bele, mert jó tanuló vagyok (jeles az átlagom). De én azt nem értem, hogy sokan csodálkoztok. Ki mondta nektek, hogy a hármas és a hasonló jegyek jók? Négyes átlagú embereket nem vesznek fel, ha tovább akarnak tanulni... Ha ezt nézzük, már nem számít jónak annak, akinek vannak továbbtanulási terveik. Egyébként végzős vagyok.
2010. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
50%

nem.De valamikor lejelszavazta.Abból meg veszekedés lett: D

amugy magamnak tanulok szóval magamnak kell parancsolnom hamár a jegyeim rovására megy...

14/L

2010. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!