Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van suli -> nincs gépezés....

Ha van suli -> nincs gépezés. Ez nálatok is így megy?

Figyelt kérdés

Most megyek 9.-be és anyu megmondta,hogy ha elkezdődik a suli akkor csak hétvégén használhatom a gépet. Hétköznap csak 1 órát vacsora után -.-

Hétvégén nem szoktam itthon lenni. Eddig is csak hétköznap gépeztem. Nem vagyok net függő,de napi 1 óránál azért többre van szükségem... De ezt anyu nem érti meg. 12-17 évesek! A ti szüleitek nem szól bele,hogy mennyit használhatjátok a számítógépeztek?


2010. aug. 24. 18:10
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Előző, itt tévedsz. Nem csak magadnak tanulsz.Ha nem szerzel olyan végzettséget -tanulás és tudás híján-, amiből megélsz, talán a nyugdíjas szüleid fognak eltartani? 2-es és 3-as jegyekkel hová mész?
2010. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
szerintem nem tévedtem.Magamnak tanulok.A szüleim nem fognak eltartani nem de?Valamikor saját lábra kell álnom.És kimondta h. 2-es 3-as vagyok?: )
2010. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Nekem 2.2 lett az átlagom, de csak azért, m a gyakorlat 5-ös lett, amúgy szín 2. Mindig azt csinálok amit akarok, meg mindig is azt csináltam. Ha 2hétig nem kelek ki a gép elől, akkor se szól/szólt senki. Se nyáron, se suli időszakba. Gyakorlati helyen amúgy szeretettel várnak majd dolgozni, m sok helyen nem az számít, h a papíron mi van, hanem h ténylegesen mit tudsz.

19/F

2010. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Közgázba végeztem, ha bele gebbedtem a tanulásba se tudtam hármasnál jobbat összekaparni... Ez van, ennyire voltam képes. Mégis leérettségiztem, van egy középfokú és egy felsőfokú végzettségem is.
2010. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Nálam is az volt mint a 87%-osnál, de nekem 3-as volt az átlagom!
2010. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Hát én már nem vagyok 17 éves, de amikor annyi voltam nekünk még nem volt netünk,csak számítógép,de az meg simán nem érdekelt.Mikro bekötötték a netet,akkor 18 múltam,és akkor annyit neteztem amennyi jól esett....nem igazán szóltak bele,de 10kor magamtól lefeküdtem aludni, met tudtam, hogy nekem 8 óra alvás a minimum az életben maradáshoz.De 17 éves koromig mindent meg tudtam csinálni internet nélkül is, túléltem.Neked van egy órád, oszd be úgy,hogy elég legyen.Vagy max beszéld meg anyukáddal,hogy mivel hétvégén nem bagy otthon, legyen napi 2 óra és ugye hétvégén semmi.Vagy ajánld fel,hogy pluszba csinálsz valamit helyette,(házimunka) plusz egy óra netezésért,szerintem bele fog egyezni,csak ész érveket használj,hogy miért kell az internet,ne olyasmiket,hogy msn,meg ,yvip...az baromság...
2010. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk úgy van, hogy amíg meg nem tanultam, addig nem ülök le gépezni. Miután megvagyok, utána gépezhetek bármeddig, nincs megszabva. Viszont elég sokat is tanulok, szóval nincs miért tiltaniuk.

15/l

2010. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Nekem nem szólnak bele,hogy mennyit gépezek,na jó néha :D hogy csináld majd meg a házit meg,hogy tanulj,de akkor se kapcsolják ki a nettet meg ilyenek,velem az a baj ha nem csinálom meg a házit vagy nem tanulok másnapra lelkiismeret furdalásom van :)) és ezt ők is tudják szóval megbíznak úgymond bennem :)

14/l

2010. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

én most megyek 12.be

csak fizikából meg németből vagyok 4es a többi 5ös xD

de én is úgy csinálom h hazaérek 4kor pihenek kb 5ig

tanulok 2 órán, aztán ideülök kb 8kor és kb 10-11ig gépezek

nem nagyon szólnak bele + ők már kb 10kor alszanak ezért ha meghallják h megy a gép utána akk kicsit kiakadnak xD

2010. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Off:

Aki azt írta,hogy neki nem szabják meg hogy mennyit gépezhet az le lett szavazva.

Miért??

És csodálkoznak sokan,hogy mennyi hazug ember van.

Talán azt kellett volna írni,hogy "Hát igen nekem is megvan szabva és nem gépezhetek ha nem tanulok"

Ez van ha valaki az igazat mondja.

2010. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!