Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van suli -> nincs gépezés....

Ha van suli -> nincs gépezés. Ez nálatok is így megy?

Figyelt kérdés

Most megyek 9.-be és anyu megmondta,hogy ha elkezdődik a suli akkor csak hétvégén használhatom a gépet. Hétköznap csak 1 órát vacsora után -.-

Hétvégén nem szoktam itthon lenni. Eddig is csak hétköznap gépeztem. Nem vagyok net függő,de napi 1 óránál azért többre van szükségem... De ezt anyu nem érti meg. 12-17 évesek! A ti szüleitek nem szól bele,hogy mennyit használhatjátok a számítógépeztek?


2010. aug. 24. 18:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
44%
xd én leszarom.. :D amég nem állok bukásra akkor addig vagyok fent és akkor gépezek még én akarok nálunk ez a rendszer megy
2010. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

hát kb ez van, de nincs megszabva, h mennyit gépezhetek

ha kész a lecke, akkor annyit gépezek amennyit akarok, de nekem elég 1 max 2 óra

2010. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
de jó neked! nekem anya kikapcsolná a netet,ha látná,hogy gépezek ahelyett,hogy tanulok -.- :S teljesen ki vagyok emiatt.
2010. aug. 24. 18:14
 4/43 anonim válasza:
93%

Nálunk sincs korlát.

Külön gépem van (meg 1 külön laptop) és annyit gépezhetek amennyit akarok, nem szólnak bele.

2010. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ha kész a lecke és megtanultam akkor leülhetek gépezni.
2010. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
az benne a poén,hogy nekem is egy külön gépem van, mégis belepofázik.
2010. aug. 24. 18:15
 7/43 anonim ***** válasza:
91%

Én 19 vagyok.


Nálunk nyári szünetben is max este 9 ig mehet a gép!

Ha iskola van fél 9-ig... De csak szigorúan tanulás után :D

Jah és én nem mehetek sehova még hétvégén se :D Mert ha nem az van amit ő mond, költözhetek :)....

2010. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
86%
nekem is ez van....1-2 óra elég hétköznap de hétvégén se kell sokkal több, ha chatelni akarsz több mint 2 órán keresztül inkább telefonálj, sokkal gyorsabb!
2010. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is külön laptopom van, még anno ált. suli végén vettem, ballagási pénz+ spórólt pénzből, így én is annyit gépezhetek amennyit akaork.

Bár jobb lenne, ha eldugná előlem, mert a tanulás nem igazán megy mellette, mert mindig ide kell ülnöm vmiért:)

2010. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
44%

Szia

Mikor 15 éves voltam hajnal 1-2kor benézett hozzám: illő lenne aludni már.. mondom ráérek még. 18 vagyok most úgy le sz*rják a gépezésem ahogy van. 2napig nem fekszek le ha vmi foglalkoztat és megkell csinálnom stb.


Nekem sose szabtak rendszereket 16évesen való váltottam a 2éves tervem h szeretnék pár pc-t meg is lettek önerőből. Tetkó meg most fog jönni még pár ezer ft híja.

2010. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!