Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni...

Hogyan tudnék megszabadulni anyám új pasijától?

Figyelt kérdés

Anyukám talált magának egy pasit, apámnak nem rég mondta el. Ez a pasi elég gazdag, és mindig próbál hozzám és a húgaimhoz írtó kedves lenni, anyámat mindig megvédi, ha valami rosszat mondok rá, ami persze igaz is!

Nagyon idegesít, hogy ki akarja túrni apát a családból. Az is, hogy azt akarja, hogy megkedveljük, csakhogy anyámmal továbbra is együtt lehessen. A húgom már bedőlt neki, de én nem fogok!!!

A múltkor elmentünk könyvtárba, csak sajnos ő is jött velünk. Nagyon feltűnően hülyén viselkedtem, és morgós voltam. Anyámra is haragudtam, mert úgy volt, hogy elmegyünk a könyvtárba és arról nem volt szó, hogy a pasijához is, meghogy ő is velünk jön, ezért anyám lett a villámhárító! Én élveztem, hogy szekálhatom őket. Tudom csúnya dolog, de az se tetszett, hogy a pasi elvette aputól anyámat!!!

Aztán a könyvtárból az út a játszótérre vezetett. Egyáltalán nem akartam menni, húzni akartam hazafelé olvasni!

A játszón is goromba voltam, erre a pasi megkérdi, hogy haragszom- e rá?!

Még válasszal sem méltattam!

Szóval a kérdés, ezek után, hogy szabaduljak meg tőle, hogy semmi kedve ne legyen arra, hogy összeköltözzön velem?


2010. aug. 24. 10:32
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Mi lesz veled..önző vagy picit.Olyan nem lesz hogy mindkettőjükkel laksz ha elválnak ha tetszik ha nem.Bele fogsz szokni.Amit te vársz anyudtól az akkor sem elvárható.Ha a pasi bántana,vagy nem lenne kedves stb érthető lenne.Anyud meg azért nincs otthon mert gondolom állandóan bunkózol vele emiatt és nyúzod plusz apuddal sem akar lenni.
2010. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Amikor elmegy apu nincs is itthon, és nem azért megy el mert mikor nincs a pasival nagyon kedves vagyok vele, mindent megteszek amit kér, nem panaszkodhat. Azért megy le hogy a pasijával találkozzon! A 1,5 éves húgomat meg itthon hagyja, hogy én vigyázzak rá. De ő olyan hisztis, akaratos hogy lehetetlen vele bírni! És nem tőlem örökölte, tanulta!
2010. aug. 24. 20:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!