Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni...

Hogyan tudnék megszabadulni anyám új pasijától?

Figyelt kérdés

Anyukám talált magának egy pasit, apámnak nem rég mondta el. Ez a pasi elég gazdag, és mindig próbál hozzám és a húgaimhoz írtó kedves lenni, anyámat mindig megvédi, ha valami rosszat mondok rá, ami persze igaz is!

Nagyon idegesít, hogy ki akarja túrni apát a családból. Az is, hogy azt akarja, hogy megkedveljük, csakhogy anyámmal továbbra is együtt lehessen. A húgom már bedőlt neki, de én nem fogok!!!

A múltkor elmentünk könyvtárba, csak sajnos ő is jött velünk. Nagyon feltűnően hülyén viselkedtem, és morgós voltam. Anyámra is haragudtam, mert úgy volt, hogy elmegyünk a könyvtárba és arról nem volt szó, hogy a pasijához is, meghogy ő is velünk jön, ezért anyám lett a villámhárító! Én élveztem, hogy szekálhatom őket. Tudom csúnya dolog, de az se tetszett, hogy a pasi elvette aputól anyámat!!!

Aztán a könyvtárból az út a játszótérre vezetett. Egyáltalán nem akartam menni, húzni akartam hazafelé olvasni!

A játszón is goromba voltam, erre a pasi megkérdi, hogy haragszom- e rá?!

Még válasszal sem méltattam!

Szóval a kérdés, ezek után, hogy szabaduljak meg tőle, hogy semmi kedve ne legyen arra, hogy összeköltözzön velem?


2010. aug. 24. 10:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%

én egyébként megértem a kérdezőt valamilyen szinten, ha szereti mindkét szülőjét ez természetes reakció szerintem.

Hiányzik neki az apja, és rossz lehet látni h egy idegen pasival enyeleg az anyukája.

Viszont anyudnak tényleg joga van a boldogsághoz, és biztos vagyok benne h ő is stresszel azért amiért nem fogadod el a barátját. Ha tényleg ilyen kedves ember a pasi, miért nem adsz neki egy esélyt h megismerd??

Örülj h anyád nem egy alkoholista trógert fogott ki... gyakorin elég sok olyan eset olvasható :S

Nekem egyébként rendben a szülőkkel a viszony, nekik is egymással, de én is hülyén reagálnám le hha valamelyiknek más akadna. Pedig már 21 vagyok. De bele kell törődni az ilyen helyzetekbe, még ha nehezen, de akkor is.



21/L

2010. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Nem kötelező szeretned és megértelek, ha nem szereted. Nekem anyám halála után (15 voltam), apám egy évre összejött egy nővel. Teljes szívemből gyűlöltem, pedig nem ismertem. Utána nagyon jól kijöttünk, de sajnos megismertem igazán, és megint nem kedvelem (túlságosan a pénzre hajt, pedig aztán nem vagyunk gazdagok). Adj neki egy esélyt, hátha normális. Elhiszem tényleg, hogy ez neked nem jó, de szüleid nem maradhatnak együtt örökké, ha már nem szeretik egymást, joguk van ahhoz, hogy boldogok legyenek külön.

Fel a fejjel és kicsit változtass magadon! :)

20/L

2010. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

valószinuleg apud nem volt az Igazi anyud számára....

van ilyen, hogy nem a megfelelővel kötöd össze az életed..

és később találkozol a megfelelővel...

az emberek sajna változnak és amit régebben elviseltek egymásban , azt most nem viselik el...

2010. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Öcsi/Hugi!!!! Valószínű hogy nem véletlen nézett anyád más irányba!!! Először vizsgáld meg a másik oldalt is!!!! Nem hogy örülnél hogy nem egy iszákos marhát szedett össze! A mai világban ez már kincs! Hanem egy jólszituált úriembert! Hidd el nekem anyád és apád még ha ki is békülne akkor is ott lenne a félelem:-attól hogy anyád megint keres valakit! Szomorú tény de igaz! Ugyhogy jobb lenne ha efogadnád ezt a férfit mert lehet hogy legközelebb egy iszákos marha lesz az apukajelölt!

Szerintem üljetek le te, anyud meg az apud és beszéljétek át a dolgokat! És ha még akkor sem tetszik valami akkor költözhetsz apáddal, ha úgy látod jobbnak!

2010. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
22%

Én megértelek, a mai világban sajnos ez a természetes, a "szülőknek joguk van", stb...

De szerintem igazad van, és nem vagy buta. Igenis nagyon rossze lehet neked...

Figyi, ha apukád szereti még anyukádat, akkor vhogy fogjatok össze a pasi ellen, és próbálja apud anyudat visszaszerezni, ha még nem váltak el, akkor nincs gond... viszont utána már kevesebb az esélye....

Kitartás...


Meg bocsi, de eltudom képzelni, h az az "új pasi" most nyalizik neked meg a húgodnak, a kiscsaj valószínűleg ezért dőlt be neki, de mi lesz, ha anyudék elválnak, aztán meg mikor összekölt˜ötnek, úgy fog veletek viselkedni mint egy gyerekhajcsár...... hát nemtudom..... szerintem harcolj a szüleid házasságáért, és ne add fel, bármit is mondanak a fórum írói, nekik ez természetes, pedig sajnos ez korántsem az!

2010. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
48%
értem... szóval anyukád megcsalta apukádat és ez kiderült most összevesztek..nem tudsz csinálni semmit. mondjuk ha gazdag akkor elmehetsz vele bevásárolni egy jót. :D Hány éves vagy?
2010. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
így van !!
2010. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
51%

Ha elválnak,valószínűleg anyád összeköltözik a párjával.Ez van.

Neked nem kötelező közös programot csinálni velük.Én 7 éves korom óta nem járok anyámmal könyvtárba.Felülsz a buszra és elmész egyedül.

Ha megkérdik akarsz-e menni velük valahová,azt mondod,ne haragudjanak,de nem érzed jól magad,inkább egyedül maradnál otthon.Meg fogják érteni.

És ne viselkedj ilyen idióta,ostoba gyerekes módon,mert a pasi megutál,anyád meg megharagszik rád.De attól még együtt kell velük élned,szóval neked lesz a szarabb,magad alatt vágod a fát.De szerintem már amúgy is egy kis hisztis,elkényeztetett pics@nak gondol,úgyhogy már mindegy.

2010. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

10:53 vagyok!

Egyébként ha nem boldogak a szüleid 1mással és állandóan veszekednének, azt szétbarmolná jobban a családotokat mint az, h most szakít az anyád az apáddal és anyádnak lesz egy új pasija. Hidd el! Nem jó hallgatni ahogyan veszekszenek a szülők ÁLLANDÓAN.

Hasonlót átéltem már és át is élek és nem esik éppen jól!

2010. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
78%

Bezzeg ha fordított lett volna a kérdés jött volna a szeresd nagyon anyukádat apukád gonosz mert új nő után nézett.

Mégis hogyan gondoljátok hogy egy gyerek, aki eddig családban élt meg tud szokni egy teljesen új embert, aki a szemében tönkretette a családját? Én 21 múltam, mégis ugyanígy reagálnék ahogyan a kérdező, soha nem tudnék elfogadni más embert és minden erőmmel azon lennék, hogy eszébe se jusson beköltözni arra a helyre, ahol én is lakom. Meg lehet próbálni elfogadni meg szeretni, de ahhoz idő kell és olyan jellem, akinek nem olyan a jelleme soha nem tud egy ilyet megbocsátani. Barátnőmnek 18 év kellett ahhoz, hogy szóba álljon az apja új feleségével, pedig már nem egy féltestvére is született. Ja és mutassatok egy olyan embert, aki nem haragudna arra a 3. félre, aki miatt tönkremegy a szülei házassága és az az állapot, amiben ő eddig volt.


Kedves kérdező! A szüleid gondolom ezek után el fognak válni. Nem tudom hány éves vagy, de feltételezem 14 körüli lehetsz. Meg fognak kérdezni téged is bíróságon és ha szeretnéd, akkor apukád mellett is elhelyezhetnek.

2010. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!