Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni...

Hogyan tudnék megszabadulni anyám új pasijától?

Figyelt kérdés

Anyukám talált magának egy pasit, apámnak nem rég mondta el. Ez a pasi elég gazdag, és mindig próbál hozzám és a húgaimhoz írtó kedves lenni, anyámat mindig megvédi, ha valami rosszat mondok rá, ami persze igaz is!

Nagyon idegesít, hogy ki akarja túrni apát a családból. Az is, hogy azt akarja, hogy megkedveljük, csakhogy anyámmal továbbra is együtt lehessen. A húgom már bedőlt neki, de én nem fogok!!!

A múltkor elmentünk könyvtárba, csak sajnos ő is jött velünk. Nagyon feltűnően hülyén viselkedtem, és morgós voltam. Anyámra is haragudtam, mert úgy volt, hogy elmegyünk a könyvtárba és arról nem volt szó, hogy a pasijához is, meghogy ő is velünk jön, ezért anyám lett a villámhárító! Én élveztem, hogy szekálhatom őket. Tudom csúnya dolog, de az se tetszett, hogy a pasi elvette aputól anyámat!!!

Aztán a könyvtárból az út a játszótérre vezetett. Egyáltalán nem akartam menni, húzni akartam hazafelé olvasni!

A játszón is goromba voltam, erre a pasi megkérdi, hogy haragszom- e rá?!

Még válasszal sem méltattam!

Szóval a kérdés, ezek után, hogy szabaduljak meg tőle, hogy semmi kedve ne legyen arra, hogy összeköltözzön velem?


2010. aug. 24. 10:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Mivel anyukád és apukád gondolom elváltak, ezért mindkettőnek joga van a boldogságra a másiktól függetlenül.

Gyerekes és ostoba az, amit művelsz. Apukádat nem tudja kitúrni, mert ti a lányai vagytok továbbra is.

Próbálj meg normális ember módjára viselkedni. Nem kell szeretni, de értelmesen attól még lehet hozzá viszonyulni.

Anyukádat szereti, ha még mindig vele van a te elviselhetetlen viselkedésed ellenére is.

2010. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a kérdést édesanyád és édesapád nem tudja megbeszélni, te semmit nem tehetsz. Legfeljebb duzzoghatsz, betarthatsz neki, nem sokra mész vele.
2010. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
költözz apádhoz...amúgy semmi közöd hozzá, anyád mit csinál
2010. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem szép dolog ezt tenni.Csak magad alatt vágod a fát nem a pasi alatt.Anyudnak is joga van boldognak lenni és mivel nem boldog apuddal talált valakit magának.Az én szüleim is elváltak első két hétben haragudtam és anyu elmondta hogy nem boldog és már nem szeretik egymást apuval.Ha együtt maradnának boldogtalanok lennének és veszekednének aminek semmi értelme.Azóta apunak is van valakije meg anyunak is.Hozzáteszem jóban vannak azóta is és az új társakkal is.
2010. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
De igen van! És még nem váltak el!
2010. aug. 24. 10:42
 6/32 anonim ***** válasza:
75%

nagyon buta vagy....

nem ellened van ez az egész drágám,valószínű anyukád azért talált magának mást mert már apukáddal már nem volt jó a kapcsolatuk,olyan önző meg nem lehetsz,hogy elvárod azért maradjanak együtt a szüleid h te jól érezd magad.

nyílván azért akar jóba lenni veled anyud új pasija mert,neki sem jó h a szeretett nő gyereke ellenséges vele...de hogy is érthetnéd te ezt....

de a pénze jó volna mi???akkor ne fogadj el tőle semmit még akkor se ha feltölti a hűtőt.....mert gondolom ha vesz vmit akkor nektek is és nem csak magának és anyukádnak...

nem hogy örülnél basszus h anyud boldog!nyilván apád mellett nem volt az.


hány éves vagy mondd h ilyen gyerekesen viselkedsz?

2010. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs! És hogy hogy nem váltak el? Válásban vannak?:o
2010. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%
hány éves vagy 12?
2010. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként látszik az írásodon, h nem vagy egy hülye és olvasott is vagy.:) Szóval szerintem meg van minden inteligenciád ahoz is, hogy megértsd anyudat:/ És az ok-okozatot.
2010. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád nem volt boldog apukáddal....

ez nem úgy működik, hogy egy másik pasi elveszi anyudat apudtól...hülyeség haragudnod arra a pasira..

tudod, kettőn áll a vásár...szerintem inkább próbálj meg kijönni anyud új pasijával...vagy örülnél, ha anyud nem lenne boldog és apuddal maradna???

ha felnősz, Te is kerülhetsz ilyen helyzetbe...ezt ne feledd!!!

és ez a viselkedés nem túl érett!

25 L

2010. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!