Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21-22 évesek, hol tartotok az...

21-22 évesek, hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat, munka stb? Úgy érzem, totál zűrzavaros minden, tipikus egyetemista vagyok, azt sem tudom, hol áll a fejem, egy fotós mellett dolgozom segédként, de alig van fizetésem, ha az anyám nem segítene, alig tudnám magam eltartani. Egyfolytában próbálok megállni a lábamon, önállóan, de nehezen megy, mert mindent elrontok folyton. Nekem ugye nem tudnak adni egy lakást, kocsit stb, albérletbe segítenek bele csak egy kicsit. Van, aki már ennyi idősen házasodik stb, én meg totál úgy érzem magam, mint egy kamasz, aki próbálja eltartani magát, nem sok sikerrel. Még Burger Kinges dolgozó is voltam, sőt, lehet vissza kell majd mennem, mert így fotós segédként alig kapok valamit. Még 2 év van vissza a diplomáig, de akkor sem biztos, hogy jobban fognak menni a dolgaim. Komoly kapcsolatom sincs, mert egyszerűen nincs időm erre és akkor még szétszórtabb lennék. Velem egykorúak, nektek eddig mi jött össze? Nem vagyok kétségbe esve, csak érdeklődöm:S

21 (lassan 22)L


2010. aug. 23. 14:48
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Viszont rossz tapasztalni,ezeket a Tescos élményeket:)

Gondolom pesti vagy kérdező,igaz?

2010. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
24 leszek ősszel, majdnem stimmel a korosztály. 19 éves koromtól dolgozom, mellette megcsináltam egy diplomát, most folyamatban van a második, a 3. helyre most vettek fel. 6 és fél éve van komoly kapcsolatom (ő az első az életemben), tavaly volt az esküvőnk. Idén márciusban vettünk lakást. Évente 1-2 alkalommal elmegyünk valahová külföldre "nyaralni", pár napra. Mindezt teljesen önerőből (esküvő majdnem 100 fővel, lakás), szülők anyagilag nem tudnak támogatni minket. De megvan az ára ennek az életvitelnek. Napi 10-15 órát dolgozunk (egészségügy, egyéb), mellette háztartás, egyetemek. Néha sírni tudnék a fáradtságtól. De azt hiszem megéri.
2010. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim válasza:
100%

22 éves férfi vagyok, diplomával és egy szakmával. Sajnos Magyarországon nem tudok elhelyezkedni normális fizetésért, így a jövőmet sem itt tervezem. Hála már két éve New Jersey-ben találtam munkát ahol eddig csak nyaranta dolgoztam, most viszont októbertől várnak teljes munkaidőben :D

Barátnőmmel már 3 éve vagyunk együtt, Ő is ugyanott dolgozik grafikusként, saját lakás megvételét tervezzük, mivel hála van örökségünk illetve amit eddig megkerestünk azt mindíg félretettük a lakásalapunkba. Házasság majd 2011-ben :)


Amúgy nem vagy elkésve, a legtöbb egyetemsita/fősulis sajnos ebben a cipőben van. Ha jól beszéled a nyelveket Te is elkondolkozhatnál a külföldi munkavállaláson (akár csak nyáron is) biztos jobb lenne a pénzügyi helyzeted.

2010. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok, nem állok sehol... barátaim nincsenek, se párkapcsolatom (csak arra kellenék mindenkinek hogy ... khm), én persze mindig totál szerelmes, de csak kihasználtak mindig is az emberek.

olyan mintha meglennék átkozva :S

Ősztől 2 diplomáért fogok küszködni, egyik nehezebb mint a másik, vszínűleg majd megfogok gebedni, de legalább eltereli a gondolataimat arról h senkim sincsen az égvilágon:)

Egyébként szüleimmel élek, akik nagyon támogatnak, semmi mást nem várnak el tőlem azon kívül hogy tanuljak.


Később szeretnék jól fizető állást, amit élvezettel csinálok, mert nem szeretem a tétlenséget, és pár hét semmittevéstől hajlamos vagyok már depresszióba esni.

Kapcsolatra, családra már nem vágyom, feladtam már, beletörődtem h nekem soha nem lesz ilyen :)



21/L

2010. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
69%

"Kapcsolatra, családra már nem vágyom, feladtam már, beletörődtem h nekem soha nem lesz ilyen :)"


Jajj, ne butáskodj már... 21 évesen ilyet írni...

2010. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
69%
ennyi nyelvvizsgával, ha nem is tudsz a szakmádban elhelyezkedni, max. különórákat adsz majd vizsgára készülőknek. azért meg nem kevés pénzt áldoznak az emberek. ez egy nagy kincs a kezedben, csak élj vele! (ne a burger king-be menj, ha többre is viheted)
2010. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
84%

sehol. Nekem az volt a szerencsém, hogy 16 évesen letettem az angol középfokú nyelvvizsgát. Mert azóta majdnemhogy ebböl van pénzem. Magántanárként gyerekeket készítek fel alap és középfokú angol nyelvvizsgára, elég olcsón. Mellette hobbiként grafikus vagyok és sminkelek is.

Tavaly ismerkedtem meg a párommal, aki azóta a férjem. Elsö babánk most szeptemberben születik. Anyuéknál lakunk de csak mert anyu nem tudja egyedül fenntartani a lakást.

Hát itt tartunk most.

22/L

2010. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

köszi 53%os, de tudod én már tényleg feladtam :)

Annyiszor vágtak már át h nem hiszek az igaz szerelemben, általában ilyen "exbarátnő felejtő" voltam... csak sose tudtak mellettem felejteni, végül visszatértek az exhez :D

na mindegy... :) valamit rosszul csinálhattam ...

2010. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
90%
:) Lehet, hogy csak túl sok voltál nekik, intellektuálisan például. Feltételezem, hogy 2 diplomával azért nem a buták közé tartozol. Ezt kevés pasi tudja elviselni... én mondjuk pont az okos nőkre bukom, de hát... én vagyok a kivétel... :)
2010. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

sajnos ezeket az illetők is egyetemisták voltak.

Ráadásul doktori képzésre járnak :S és mégis...

nem tudta egyik sem túl tenni magát az exen...

2010. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!