Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21-22 évesek, hol tartotok az...

21-22 évesek, hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat, munka stb? Úgy érzem, totál zűrzavaros minden, tipikus egyetemista vagyok, azt sem tudom, hol áll a fejem, egy fotós mellett dolgozom segédként, de alig van fizetésem, ha az anyám nem segítene, alig tudnám magam eltartani. Egyfolytában próbálok megállni a lábamon, önállóan, de nehezen megy, mert mindent elrontok folyton. Nekem ugye nem tudnak adni egy lakást, kocsit stb, albérletbe segítenek bele csak egy kicsit. Van, aki már ennyi idősen házasodik stb, én meg totál úgy érzem magam, mint egy kamasz, aki próbálja eltartani magát, nem sok sikerrel. Még Burger Kinges dolgozó is voltam, sőt, lehet vissza kell majd mennem, mert így fotós segédként alig kapok valamit. Még 2 év van vissza a diplomáig, de akkor sem biztos, hogy jobban fognak menni a dolgaim. Komoly kapcsolatom sincs, mert egyszerűen nincs időm erre és akkor még szétszórtabb lennék. Velem egykorúak, nektek eddig mi jött össze? Nem vagyok kétségbe esve, csak érdeklődöm:S

21 (lassan 22)L


2010. aug. 23. 14:48
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
15:00 lány vagyok
2010. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Szüleimmel élek, tanulok.

Van egy 1,5 éves párkapcsolatom, nagyon szerelmes vagyok.

Azon kívül, hogy nincs melóm, nincs okom panaszra.

21L

2010. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jó olvasni, hogy vannak "sorstársak", azoknak pedig csak örülök, akik ennyi idősen már vitték valamire. Elég gáz a helyzetem, magyar szakon vagyok az egyetemen, amiből nem tudom egyelőre, hogy mi hasznom lesz, jól elcsesztem a dolgokat. Sima érettségim van ráadásul, egyedül az jó, hogy megvan angolból és franciából a felsőfokú nyelvvizsgám, a spanyol középfokot meg majd le akarom rakni hamarosan, bár arra sincs pénzem. Régebben annyira könnyű volt minden, 16-17 évesen nagy álmokat szövögettem, volt időm filozofálni az élet nagy dolgairól, azt hittem, később már csak jobb lehet, hát ezt eléggé benéztem:D..
2010. aug. 23. 15:06
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

10éve komoly kapcsolatom van, 22 éves vagyok, albérletben lakunk a párommal, van munkám, egyetemen mérnökinformatika szakon vagyok, egyenlőre egy multinál vagyok irodában, minden ami géppel kapcsolatos, én csinálom(leveleket küldök, reklámplakátot tervezek, weboldalt frissítem, a gépekre ügyelek) nagyon jó fizetéssel, most vagyok 10hetes kismama,

A párom villamosmérnök, így a kettőnk fizetéséből bőven kijövünk, szeptemberben lesz az esküvőnk.

Épül a házunk, alakul a babánk, nagyon jól megy a suli is :)

Ne szomorkodj, én is voltam mekiben meg a kfc-ben is(sőt még a tescoban is voltam ).

másfél éve pedig ennél a cégnél vagyok.

Ha minden szép és jó, akkor lassan diplomám is lesz (2év múlva) a gyakorlatom megvan, nyelvvizsgám felsőfokú :) végzek sulival akkor pedig valószínű vagy anglia, vagy itthon egy komolyabb munka :)

2010. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
En is mindenkepp kiemelnem, hogy mindenkinek mas az elete es igy maskor erunk el dolgokat. Mindenkinek van olyan, ami masnak nincs es forditva. Szoval nem szabad elkeseredni. En 23 eves vagyok. Van egy 2 eves fiam, egy fantasztikus ferjem (tobb, mint 3 eve vagyok hazas). 2 diplomam van, de nincs munkam a baba miatt (nem dolgoztam meg). A legnagyobb dolog, amit elertem es amire buszke vagyok, hogy van egy gyonyoru csaladom es ott elek kulfoldon, ahol mindig is akartam. Ez a ket dolog nagyon boldogga tesz, azzal meg tisztaban vagyok, hogy az en karrierem csak masodlagos lehet a ferjeme mellett, szoval errol mar nincsenek almaim.
2010. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
82%
Nem a nyelvvizsga a lényeg, hanem a nyelvtudás. Angol+francia+spanyollal már nagyon jól el lehet helyezkedni, bár a bölcsész dipi nem túl jó ajánlólevél, de ilyen általános irodai állásba bőven jó. Sőt... ;)
2010. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

Én most vagyok a tesconal:)

[Én vagyok a 14:55-ös]

2010. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Ó, hát gratulálok, utolsó 2 válaszoló, jó ilyet olvasni. Én még nem tudnám elképzelni, hogy gyerekem legyen, meg hasonlók, nagyon szétszórt, zűrös életem van.
2010. aug. 23. 15:10
 19/50 A kérdező kommentje:
Mármint nem úgy van zűrös életem, hogy züllött vagyok (:D), csak értitek..nincsenek biztos pontok az életemben egyelőre.
2010. aug. 23. 15:11
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves vagyok, de azért szívesen elmondom, hogy hogy álltam 21-22 évesen. Akkor kezdtem el dolgozni annál a cégnél, ahol most, és tök rendbejöttek a dolgaim. Még a hagyományos képzésben voltam, úgyhogy egyetemre jártam munka mellett. 20 éves koromtól albérletben lakom, és minél jobb anyagi helyzetbe kerültem, annál jobb helyekre költöztem, most egy szép nagy, újépítésű lakásban lakom a lakótársammal. Párkapcsolatom nincsen, de még azt érzem, bőven van időm. Szerintem Te se keseredj el, ha nem fizet jól a mostani állásod, próbálj meg keresgélni, nekem is volt fél év, amikor semmit nem találtam, de Te a két felsőfokú nyelvvizsgáddal simán lehetnél tolmács segéd, vagy help deskes, ők nagyon jól keresnek, és ki tudnád aknázni a nyelvtudásodat.
2010. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!