Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám kirakott a házból....

Anyukám kirakott a házból. Mihez kezdhetnék?

Figyelt kérdés
Egy fiú miatt kirakott a házból. Azt mondta oldjam meg egyedül. Most nála vagyok egy napja, de nem maradhatok itt túl sokáig. Még van egy évem gimiben de mellette dolgozom. 19l
2021. ápr. 23. 00:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
30%
Megérte kérdező?
2021. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
15%

Menj dolgozni, nem kell túlagyalni, mit vársz ?

Adományokat ?


Max kérd meg őket hogy addig maradhass amíg találsz munkát.

De ha ez nem jó, akkor van pénzed, szóval tudsz szobát bérelni, covid miatt most még olcsók is a hostelek...


Nem hiszem el hogy csak 6 évvel vagy fiatalabb nálam, de tényleg ennyire életképtelen vagy ?!



PL


[link]


rezsiköltség nincs, és kaukciós se, és még egy ideig így marad mert nincsen forgalom

2021. ápr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
77%
Keress magadnak albérlettet . Sok sikert
2021. ápr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
45%

Sok álszent... Mindenki most úgy csinál mintha ő mindig engedelmeskedett volna a szüleinek meg nem dugott volna...


Ha az anyja ennyire vallásos akkor ugyebár illik megbocsátani ha vétkezik valaki, de főleg nen rakom ki a tanuló gyerekemet az utcára

2021. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
46%

44


Senki nem írt ilyet.


Amúgy jogilag majdnem okés az hogy kitette, a kérdező nem reklamálhat ilyen szempontból túl sokat.


Illetve a leírtak alapján nincs olyan nagy baj, nem értem miért ide jön "sírni".

2021. ápr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem az ilyet. Tényleg fontosabb a dugás, mint hogy tető legyen a fejed felett és normálisan be tudd fejezni az iskolát?

Sajnálom, hogy ilyenek a szüleid, de gondolom nem egyik percről a másikra váltak ilyenné. Amíg rájuk vagy utalva, addig sajnos úgy kell táncolni, ahogy ők fütyülnek. Próbáld meg visszakönyörögni magad és tartsd csukva a lábaid amíg nem lesz hová menned. Hajléktalanként vagy nyomorogva, bizonytalanságban élni nagyon nem buli.

2021. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
93%

#42 Mondjuk mosni és főzni nem tudom, hogy mennyire lehet, azért ha mindig étteremben kell ennie, akkor az megdobja az árat. Takarítási költség és társai.


Egy szobát 50+rezsiért ki tud bérelni, talán olcsóbban is, ha szerencséje van. A családi pótlékot meg kérd, hogy neked utalják. Beszéld meg a családdal, hogy június végéig maradhass és rakd össze a kauciót.

2021. ápr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
69%
18-as válaszát fogadd meg! Jogilag nem rakhat ki! Amíg nappali tagozatos középiskolás vagy, addig gondoskodnia kell az eltartásodról a Ptk szerint. Kérj segítséget egy ügyvédtől! Ha nincs rá pénzed, akkor fordulj jogsegély szolgálathoz, az önkormányzatoknál is szokott lenni jogi tanácsadás. Ja, és ahogy 18-as mondta, első utad a rendőrségre vezessen a lakcímkártyáddal egyetemben! Hidd el, helyre fogják rakni anyádat!
2021. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
96%
Lehet én vagyok szar ember, de biztos nem fogadnék be egy idegent jótékonyságból az otthonomba hónapokra, csak mert a fiam megdugta párszor. Ha hosszabb ideje a barátnője lenne, én is ismerném az más, de itt kvázi egy dugipajtiról van szó.
2021. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
71%

Sosem értettem, hogy miért kell a szülőnek beszámolni a nemi életről. Vagy rátok nyitott? Vagy honnan tudja?

Egyébként meg az ilyen szülőről is megvan a véleményem... ez sose szeretett, csak világra pottyantott, és nőttél mellette.


Az iskoládban kérj segítséget, osztályfőnök, iskolapszichológus stb.

2021. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!