Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám kirakott a házból....

Anyukám kirakott a házból. Mihez kezdhetnék?

Figyelt kérdés
Egy fiú miatt kirakott a házból. Azt mondta oldjam meg egyedül. Most nála vagyok egy napja, de nem maradhatok itt túl sokáig. Még van egy évem gimiben de mellette dolgozom. 19l
2021. ápr. 23. 00:40
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
55%
17# Hogyne tartozna a szülőre? Kinek kell az hogy odahordja a pasijait a házba? Akik nem is a pasijai!!!
2021. ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim válasza:
73%

Keress egy olcsó albérletet, és próbálj meg összeállni azzal a pasival, akivel lefeküdtél. Fizessétek közösen.

Később, ha komoly marad a dolog, érdemes saját kéglire hitelt, csok-ot, nem tudom mit felvenni.

Az a baj, hogy a való életre nem nagyon készítenek fel az iskolák, az ilyen esetekre szinte biztosan nem.

Ha a pasi már nincsen, akkor próbálj meg összeállni valamelyik barátnőddel, és fizessétek közösen az albérletet. Tudom, hogy nem olcsó, ezért szinte biztos, hogy csak lakótárssal tudod megoldani, hogy mellette maradjon megélhetésre is.

2021. ápr. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
66%

A gyámügynél jelentkezz és segélyszolgálatoknál. 19 éves tanuló gyereket nagyon durva, ha csak ùgy ki lehet rakni.


Az osztályfőnöködet kérdezd meg, hogy nem tud-e valamit javasolni.

2021. ápr. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
67%
23# 19 évesről van szó, az nem gyerek, felnőtt egészséges ember aki képes magát fenntartani. Nem foglalkozik ilyennel a gyámügy, nem hatásköre.
2021. ápr. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
85%
#24 Biztos? Mert amúgy 24 éves korig van utógondozás, mivel tanul jár neki családi pótlék stb.
2021. ápr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
65%

25# Ez nem akadályozza hogy a szülő kirakja otthonról. A csp-t nem veheti igénybe ezesetben.

Felnőtt embert nem köteles eltartani a szülője.

2021. ápr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
86%
Ez elég rosszul hangzik, szerintem amíg tanulsz addig gondoskodnia kell rólad, mármint amíg családi pótlékot is kap mert még tanulsz. Csodálom, hogy dolgozol mellette. 19 évesen az, hogy valakivel együtt voltál nem tudom miért probléma, felnőtt ember vagy. Valami nagyobb baj lehet ott. Nekem fura ezt a sztori, nappali gimi mellett meló, szülő kirak mert felnőtt létemre lefeküdtem valakivel... Keress valami rokont aki befogad. Nem akaszkodhatsz rá a srácra, ha nem vagytok együtt, csak egy kósza együttlét volt. Én ennyi idősen a főiskolán már együtt laktam a barátommal... :D Senki nem problémázott ezen.
2021. ápr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
97%

Én úgy tudom, hogy abban az esetben nem rakhatja ki 18eves kora után sem, ha nappali tagozatos középiskolás.

Ennek mindenképpen utána kéne nézni, bár lehet, hogy így a kérdező sem akarna ott maradni, de az a pár hónap amíg osszeszedi a pénzt egy alberlet fenntartására jó lenne.

2021. ápr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
63%

Én is dolgoztam 19 éves koromban nappali suli mellett és még albérletben is laktam. Semmi boszorkányság nincs benne.


Koliba mennék elsősorban

2021. ápr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
83%

Villamosmérnök hallgató vagyok, és én is csak napi tíz ezret keresek, legalábbis amikor rendesen volt munkám, mert most a járvány miatt munkahelyet kényszerültem váltani.


F

2021. ápr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!