Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdhetnék ha a szüleim...

Garfieldmakesz kérdése:

Mihez kezdhetnék ha a szüleim ennyire szigorúak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok a barátom 18 már 1,5 éve együtt vagyunk.Szeretjük egymást viszont a szüleim nem akarnak elengedni hozzá, hogy ott aludjak viszont jön a nyár és a távolság miatt csak így lenne megoldható a találkozás.És azt sem engedik, hogy nálunk aludjon. Úgy érzem 20 évesen már csak fognom kéne magam és menni de ha elmegyek biztos hogy utánam jönnek. Azt mondják amíg itt lakom az van amit mondanak illetve vagy elköltözöm de azt nem lehet mivel még tanulok és még nincs saját jövedelmem és rokon sincs a közelbe ahova mehetnék. Vagy elvesz feleségül barátom és összeköltözünk de ez se lehetséges mivel még ő is tanul. Nagyon akaratos szüleim vannak és ha elszököm képesek utánam jönni. Nem tudom mit tehetnék.
2016. máj. 2. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Akkor vagy felnott mikor sajat labra allsz

En koleszos voltam diakmunkabol fedeztem

Szabad voltam mint a madar...

Te valasztottal szuleid tartanak el kenyelmes de kovetkezmenyekkel jar

2016. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Két eset lehetséges: vagy elköltözöl albérletbe/kollégiumba stb. és a saját életedet éled, vagy még 40 évesen is ezen fogsz nyavalyogni. Némely szülőkkel nem lehet szépen beszélni, és csak küzdelmek árán lehet elszakadni tőlük. Ehhez bátorság és kellően szilárd elhatározás kell.
2016. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért 20 évesen már meg lehet próbálni az önálló életet.

Ha tényleg szeretitek egymást, akkor menjetek dolgozni suli mellett, és költözzetek össze.Vagy búslakodj tovább.

18 évesen én dolgoztam, egyedül laktam albérletben.Nem volt könnyű, de megoldható.

2016. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!