Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám kirakott a házból....

Anyukám kirakott a házból. Mihez kezdhetnék?

Figyelt kérdés
Egy fiú miatt kirakott a házból. Azt mondta oldjam meg egyedül. Most nála vagyok egy napja, de nem maradhatok itt túl sokáig. Még van egy évem gimiben de mellette dolgozom. 19l
2021. ápr. 23. 00:40
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
42%
Először is, 19 éves létedre még egy éved van a gimiből, és nappalis vagy? Ez eleve nem reális. Másodszor, napi 15 ezret nem akarom kimondani, mivel kereshetsz diákként.
2021. ápr. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
92%
Simán lehet. Én majdnem tizenhat évesen kezdtem a gimit. Mivel évvesztesség→hét évesen első osztály+a szülő dönthetett úgy h nem iskolaérett a gyerek→nyolc évesen első osztály+álti→16 éves+gimiből három évfolyam→19 máris.
2021. ápr. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
95%

Mennyire végleges megoldás kell? Van rá esély, hogy meg tudod békíteni anyukádat néhány napon/héten belül?

Mennyit dolgozol?

Van félretett pénzed?

Az iskolának van kollégiuma?

Melyik városban élsz?


Ideiglenes megoldásként tudsz keresni hoteleket, amik a vírushelyzet miatt most albérletként kiadják a szobáikat, ilyen helyeken lehet akár 1-2 hónapra is kivenni egy szobát.

Ha véglegesen kell megoldanod, az egy kicsit nagyobb falat.

Ha keresel legalább havi 100 ezret, akkor egy szobát már tudsz bérelni, és szűkösen, de meg tudsz élni a maradékból. Viszont ehhez is szoktak kauciót kérni, tehát kell lennie megtakarításodnak.

Ha van kollégium, az jóval olcsóbb, és biztosabb alternatíva lenne.

2021. ápr. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
84%

Én diákként úgy kerestem napi 10-11 ezer forintot, hogy nagyon durva fizikai munkát végeztem 8 órában...

100+ kilós dolgokat kellett cipelni, nem csak pár másodpercig.


Nem tudom, hogy egy lány mivel kereshet napi 15 ezret diákként.

2021. ápr. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
62%
Ráadásul nappalis gimnazistaként na miért adnak neki napi 15 ezret? Azóta is gondolkozik, mit írjon ide erről a 15 ezerről.
2021. ápr. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
66%
Nem a barátod, csak lefeküdtél vele? Az első alkalommal ilyenért nem dob ki szülő. Csak ha rendszeresen mindig másik pasit hordasz haza. Idegeneket.
2021. ápr. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
54%
A szexuális elet miota tartozik a szulore? Mi koze hozza, ha nem hiszed haza a palit/palikat es nem ott nyomjátok, meg gyerek sem lesz belole? Es nem is 15 vagy mar. Nehany szülő annyira tultolja mar ezt az egeszet
2021. ápr. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
70%
Van lakcímkártyád? Ez a cím van rajta, ahol eddig laktál? Akkor nem tehet ki a házból. Ha nem enged be, egyszerűen rendőrt hívsz, hogy nem engednek be a hivatalos lakhelyedre. Nincs jogcíme a kizárásodra, csak ha kijelent onnan téged, de azt nem teheti meg, amíg fizikailag ott laksz.
2021. ápr. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
Kedves mindenki. Miért akarnék szórakozni bárkivel is. Bruttó 15200at keresek gyárban. De nem mehetek minden nap. Igen évvesztes vagyok és 5 éves képzésre mentem. Eddig kollégiumban laktam mert nem jöttem jól ki a szüleimmel, de mivel bezárt otthonra kényszerültem.
2021. ápr. 23. 05:33
 20/66 A kérdező kommentje:
Ja, és az a gond hogy jelenleg egy nagyon kevés félretett pénzem van, mert mindet a jogosítványra költöttem.
2021. ápr. 23. 05:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!