Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen elköltözni otthonról...

19 évesen elköltözni otthonról a párommal?

Figyelt kérdés

Kb 54 négyzetméteren vagyunk 5-en.Anyukám, apukám, bátyám (vele vagyunk egy szobába a párommal, 25 éves!),párom, én.


Van kb másfél millió összetakarításunk.(Mind a ketten megdolgoztunk érte).

El szeretnénk indulni viszont az a bökkenő, hogy nekem még van 1évem a suliból. A párom dolgozik.


Mivel 3-man vagyunk egy icipici szobában (kb egy ágy meg egy szekrény fér el), gondolkoztunk úgyis, hogy nekem nincs munkám,de ezt félre téve mennénk együtt albérletbe. Anyukám szerint rizikós. Ti mit gondoltok?

(5éve vagyunk együtt a párommal,nem egy futókaland)


2021. ápr. 16. 16:27
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
20# Köszönöm, hogy legalább te észrevetted :D Komolyan nem értem, hogyha felteszek egy kérdést, 90%- a a válaszolóknak nem is arra válaszol.
2021. ápr. 16. 20:23
 22/34 anonim ***** válasza:
49%

#20, Sok kozuk van hozza hogy miert koltoztetek ossze...


Ahhoz nincs, de ha odacuccoltatja a pasit a félszobába, az joggal veri ki a biztosítékot a válaszolókban.

2021. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
32%

A pasiját odaköltözteti egy pici szobába, ahelyett hogy kibírnák azt az 1 évet külön.

Tessék kicsit külön élni és úgy gyűjteni,nem dől össze tőle a világ. Nehogy már a tesód költözzön a pasid miatt-.-"

2021. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

22# Náluk rosszabb a helyzet. Értem, hogy nektek biztos rossz olvasni meg ilyenek, de nem ez volt a kérdés! TUDOM HOGY ROSSZ, de könyörgöm szerintetek miért akarunk költözni? TIPPEKET is vártam! Alapból otthon már nem maradhatott.


Nem is értem miért veri ki nálatok a biztosítékot, amikor nem ti éltek benne.


A kérdésre válaszoljatok kérlek!

2021. ápr. 16. 20:29
 25/34 anonim ***** válasza:
36%

Kivesz egy szobát amíg dolgozik? Munkás szállóra megy vagy ő is tűr addig a saját családjánál.

Nem a te családodnak kéne kínlódni, mert neki is rossz körülmények között él a családja és ennyi erővel a pasid családjából is elköltözhetne valamelyikőjük(ne csak a saját tesódtól várd ezt el).

2021. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, akkor béreljetek egy garzont, vagy milyen választ vársz? Menjetek, ha szerinted is tarthatatlan a helyzet.
2021. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

De mindenki úgy írja ezt, mintha valami hatalmas világvége lennem, hogy itt van. Megsúgom: Senkit sem zavar sőt! Anyukám, apám külön kérdezte miért nem jön ide. Mert otthon még tarthatatlanabb.

Tesomat sem zavarja... Senkit! Mi szeretnénk elmenni mert kicsit a hely. Ennyi! De hagyjuk. Már nem nézem a válaszokat, köszönöm a sok "segítséget" kedves emberek....

2021. ápr. 16. 21:03
 28/34 anonim ***** válasza:
44%

Ebből is látszik, milyen igénytelen tróger család vagytok. Hogy nálatok mindenki normàlisnak tartja, hogy egy pár meg még egy plusz fő lakik közösen egy szobában, és ez nálatok senkit nem zavar.


Fúj, mi lehet ott..

2021. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek egy kisebb albèrletet, ha a párod enyit keres amit írsz, meglesztek míg te is beàlsz dolgozni. Ennél a helyzetnèl jobb lesz
2021. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
69%
Én csak azt nem értem 410 nettóból miért nem vett ki eddig egy lakást? Ennyiből vígan fent lehet tartani egy albérletet. Menjetek, nem is értem mire vártok.
2021. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!