Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen elköltözni otthonról...

19 évesen elköltözni otthonról a párommal?

Figyelt kérdés

Kb 54 négyzetméteren vagyunk 5-en.Anyukám, apukám, bátyám (vele vagyunk egy szobába a párommal, 25 éves!),párom, én.


Van kb másfél millió összetakarításunk.(Mind a ketten megdolgoztunk érte).

El szeretnénk indulni viszont az a bökkenő, hogy nekem még van 1évem a suliból. A párom dolgozik.


Mivel 3-man vagyunk egy icipici szobában (kb egy ágy meg egy szekrény fér el), gondolkoztunk úgyis, hogy nekem nincs munkám,de ezt félre téve mennénk együtt albérletbe. Anyukám szerint rizikós. Ti mit gondoltok?

(5éve vagyunk együtt a párommal,nem egy futókaland)


2021. ápr. 16. 16:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ennél BÁRMI megoldás jobb, ahogy most vagytok.
2021. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
31%
Pár hónap alatt elfogy a másfél millió. Nem elég semmire. Főleg egy fizetéssel nem. Csak kettőtök munkájával lehet esélyetek, de úgy is éppcsak megéltek, lakbér, rezsi, étel - ruhára már nem fog telni.
2021. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Összetakarítás -> Megtakarítás -> félretett pénz (Rosszul fogalmaztam)

Nem pontozok senkit, szóval ha "nem hasznosnak" bizonyul, nem én pontoztam.

Köszönöm az eddigi válaszokat

2021. ápr. 16. 16:43
 4/34 anonim ***** válasza:
67%

Fú, bmeg, mint a putrisok...


Azt hogy gondoltátok, hogy a párod beköltözzön mellétek harmadiknak, nem voltatok elegen már így is...?

2021. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
#4 Nála mégtöbben vannak. De lehetett volna finomabban is kérdezni kedves 4-es.
2021. ápr. 16. 16:48
 6/34 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom mióta vagytok így, de én úgy látom, hogy ha eddig kibírtátok, akkor még érdemes lenne megvárni azt az egy évet.

Ha befejezted a sulit és dolgozni kezdesz, akkor jóval könnyebb lesz albérletbe költözni, mert nem egy fizetésből kell megélnetek.

2021. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
69%

De akkor nem kell összeköltözni, amíg iskolába jársz, lakjon mindenki otthon. El se hiszem, hogy ez nem kellemetlen nektek, szerencsétlen tesódnak alapból sz*r lehet ketten lakni, te meg még a pasidat is odaviteted...


19 évesen nem kell felnőtteset játszani meg pasit odaköltözetni, ha nem vagy önálló, csak egy iskolás lány...


Tudod kik élnek így? Na, nem írom le, mert kitiltanak....

2021. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

#7 Nem értem, hogy miért nem a kérdésre válaszolok? Ha meg valami érdekelne miért nem kérded szebben meg, ahelyett, hogy vádaskodnál?


Anyukám beleegyezett. A testvérem rosszabb,mint mi.

4hónapja él itt teljesen, mert nagyon messziről jött. Eddig hétvégente járt csak fel.


És megint kiemelem: Nála sokkal többen laknak,szűkösebb a hely!


Értem én,hogy nektek, akik olvassátok kellemetlen, de régen 4en éltünk ebben a pici szobában (2 nővérem 1bátyám!!).

Sőt volt hogy a lakásban összesen kilencen éltünk. Ez van. Ez a helyzet. A kérdés pedig adott. Ennyi.

2021. ápr. 16. 17:14
 9/34 A kérdező kommentje:
És tudom, hogy borzalmas ez az egész, de pont ezért tetten fel a kérdést. Költözni szeretnék. Várok válaszokat, tippeket
2021. ápr. 16. 17:16
 10/34 anonim ***** válasza:
70%

És mit szólnál, ha tesód is odaköltöztetné a barátnőjét?


Igen, menjetek onnan, mert beteg dolog így élni. Szexelni is tesód mellett szoktatok?

2021. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!