Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen elköltözni otthonról...

19 évesen elköltözni otthonról a párommal?

Figyelt kérdés

Kb 54 négyzetméteren vagyunk 5-en.Anyukám, apukám, bátyám (vele vagyunk egy szobába a párommal, 25 éves!),párom, én.


Van kb másfél millió összetakarításunk.(Mind a ketten megdolgoztunk érte).

El szeretnénk indulni viszont az a bökkenő, hogy nekem még van 1évem a suliból. A párom dolgozik.


Mivel 3-man vagyunk egy icipici szobában (kb egy ágy meg egy szekrény fér el), gondolkoztunk úgyis, hogy nekem nincs munkám,de ezt félre téve mennénk együtt albérletbe. Anyukám szerint rizikós. Ti mit gondoltok?

(5éve vagyunk együtt a párommal,nem egy futókaland)


2021. ápr. 16. 16:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
91%
Párod mennyit keres? Hol vennétek ki lakást és mekkorát? Ha párod fizetéséből meg van a lakhatásotok akkor az a másfél millió elég 1 évre ha ügyesen beosztjátok de suli mellett elmehetnél 4 órás diákmelóra, én is így csináltam a 11-12. osztályt végig, ki lehet bírni. Mások írják hogy hülyeség így felélni azt a másfél milliót de én feláldoznám mert ennél az állapotnál ami most van nálatok, sokkal jobb.
2021. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

1# Volt rá példa. Ideiglenes volt itt..

Nyilván nem mellette.


De miért írtok így ennyi negatívat? Miért nem lehet legalább egy kicsi pozitívat? Benne élek, tudom hogy rossz, de 19 év alatt mit tudtam volna tenni? Rengetegen laktunk kis helyen.

A bátyám is megtehette volna, hogy elköltözik, de kijelentette, hogy ő sose fog

2021. ápr. 16. 17:22
 13/34 anonim ***** válasza:
65%

"de 19 év alatt mit tudtam volna tenni"


Mondtam, mondjuk 19 évesen nem kell a pasiddal összeköltözni, ha nem adottak a feltételek. Hát basszus, te nem látod magatokat kívülről, de milyen ember lehet az, aki képes felnőtt létére odaköltözni valakikhez úgy, hogy ő a 3. a szobában?!


18 évesen feltehetően le érettségiztél, menjél el dolgozni, ha felnőtt akarsz lenni, annak ára van.

2021. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Sokat voltam külön, mivel 1évet külföldön gyakorlatoztam/dolgoztam. A suli mellett persze megyek dolgozni, bár azt nem írtam bele a szövegbe. A diákmelóval nem keres sokat az ember, ezért nem írtam.


13# és amikor kisebb voltam és 4-en nyomorogtunk bent? Akkor is tudtam volna mit tenni?

A párom és én vagyok az egyetlen aki segít a ház körül. A bátyám az ujját se mozdítja egyáltalán nem segítség. Sőt kevesebbet ad le,mint a párom


#11 300 nettó + 110 nettó egy másik munkahelyről. És most keres harmadik munkahelyet. Én júniusban megyek ki újra külföldre 4hónapra

2021. ápr. 16. 17:33
 15/34 anonim ***** válasza:
36%

tehát 14 évesen összejöttél egy 20 évessel? fúj egy szinte kislánnyal összejönni....

Ettől függetlenül minek él veletek a párod? Költözzön el és alakítsa a közös lakást vagy gyűjtsetek addig még, amíg nem végzed el a sulit, ha tartós kapcsolat akkor ezt túléli.

2021. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
49%
15-ös, hát mondom én, hogy nem írom le, kik élnek így...
2021. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
59%
Nyugodtan le lehet írni. A csóró cigányok élnek így. Tudom rasszizmus stb.,de nem véletlenül alakult ki róluk ez a kép.
2021. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg, a pasi minek él veletek? Te élhetnél itt, ő otthon, ha végeztél, összecuccoltok. Amúgy is mész ki 4 hónapra külföldre.
2021. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Szuper. Köszi a válaszokat.
2021. ápr. 16. 18:57
 20/34 anonim ***** válasza:
82%

Jesszusom hogy rad ugrottak:D

Sok kozuk van hozza hogy miert koltoztetek ossze...

2021. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!