Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit csináljak? Sürgős.

Segítség! Mit csináljak? Sürgős.

Figyelt kérdés
Szóval tegnap úgy volt h engem és a barátnőmet levisznek egy koncertre. Mivel a végén senki sem tudott levinni, anyum megígérte hogy ma lemehetek a barátommal és a családjával + néhány haverral horgászni este. Már teljesen megszerveztük. Aludni alig tudtam éjjel, annyira vártam. Erre úgy fél órája kimentem anyumhoz hogy akkor mehetek ugye? erre hogy szó sem lehet róla. Könyörögtem neki tiszta szívemből, de ő nem engedett. De meg ígérte :( Azóta folyamatosan sírok( nem kell érte leszólni, sajnos ilyen érzékeny típus vagyok) Most szinte az összes barátom sorra lemondta hogy mennek, persze mindenki miattam :( Barátom meg úgy vettem észre h kicsit megharagudott ezért :( Ráadásul apukám kint vagy Németbe, pedig ő biztosan elengedne :( Mit csináljak? Annyira vártam hogy a barátaimmal és a szerelmemmel lehetek, meg jobban megismerhettem volna a családját, meg ők is engem .. :( Valaki segítsen.. nagyon rosszul vagyok :(
2010. aug. 21. 17:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
de gúnyos hangon mondta hogy sajnálom vagy pedig tényleg sajnálta?
2010. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Hát szerintem anyukádat egyáltalán nem érdeklik a te érzelmeid. Kiérdemelted valamiért ezt a bánásmódot? Mondd azt neki, hogy még nincs suli és hadd mehess el. És kérd meg, hogy ne legyen ilyen szívtelen. Amúgy hány éves vagy?

Mert lehet, hogy fiatal vagy még ahhoz, hogy a barátod szüleivel tölts el pár éjszakát.

2010. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok.

A sajnálomot inkább gúnyosan mondta :S

Amikor vacsoráztunk fél 8 körül, kérdezte hogy barátnőmet elengedték-e.. mondtam h igen. Erre nevetve elkezdi nekem hogy most én vagyok a köcsög mi? :SS

De már mindegy =/ Azért nagyon köszönöm a válaszokat :)

2010. aug. 21. 20:55
 14/15 anonim ***** válasza:

én tuti megléptem volna:S

sajnállak:(((

2010. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
=/ :)
2010. aug. 23. 21:58
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!