Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit csináljak? Sürgős.

Segítség! Mit csináljak? Sürgős.

Figyelt kérdés
Szóval tegnap úgy volt h engem és a barátnőmet levisznek egy koncertre. Mivel a végén senki sem tudott levinni, anyum megígérte hogy ma lemehetek a barátommal és a családjával + néhány haverral horgászni este. Már teljesen megszerveztük. Aludni alig tudtam éjjel, annyira vártam. Erre úgy fél órája kimentem anyumhoz hogy akkor mehetek ugye? erre hogy szó sem lehet róla. Könyörögtem neki tiszta szívemből, de ő nem engedett. De meg ígérte :( Azóta folyamatosan sírok( nem kell érte leszólni, sajnos ilyen érzékeny típus vagyok) Most szinte az összes barátom sorra lemondta hogy mennek, persze mindenki miattam :( Barátom meg úgy vettem észre h kicsit megharagudott ezért :( Ráadásul apukám kint vagy Németbe, pedig ő biztosan elengedne :( Mit csináljak? Annyira vártam hogy a barátaimmal és a szerelmemmel lehetek, meg jobban megismerhettem volna a családját, meg ők is engem .. :( Valaki segítsen.. nagyon rosszul vagyok :(
2010. aug. 21. 17:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*van
2010. aug. 21. 17:57
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudunk segíteni, valahogy anyádat kéne meggyőzni.
2010. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem várj egy kicsit.. 1 órát vagy másfelet ameddig megnyugodtok és kérdezd meg anyukádtól nyugodtam hogy ha megígérte akkor mért nem mehettél el..az enyém is szokta ezt csinálni-.-"
2010. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
most anyum azzal jön hogy én azt mondtam hogy barátnőm szüleivel megyünk :( és most arra fogja hogy azért engedett volna :(
2010. aug. 21. 18:07
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

mintha én írnám...

komolyan

hát ehez nemtudok mit szólni..

kérdezd meg,hogy ha megigérte miért nem enged el.

2010. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

az már más..

lehet hogy tényleg félreértette

esetleg a barátod szüleit kérd meg hogy hívják fel anyukádat,és beszéljék meg vele

2010. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj tovább kunyerálni. Mond azt, hogy most legalább megmutatod neki, hogy megbízhat benned. Az egész társaság rosszul érzi magát, hogy nem mehettek.

Szurkolok.

2010. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy szinte mindenki miattam mondta le.. annyit mondott h sajnálom :(
2010. aug. 21. 18:14
 9/15 anonim ***** válasza:
hát ha apukád nincs otthon akkor csak menj el nyugodtan :D
2010. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérd meg a párod édesanyját, hogy hívják fel anyukádat!Csak elenged!Hány éves vagy amúgy?
2010. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!