Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum lent alszik anyum meg...

Apum lent alszik anyum meg fent, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,kiskorom óta velem alszik anyukám,egészen eddig akartam,mert féltem meg stb..de már nem.úgy érzem jobb lenne ha most is nem itt aludna miközbe én gépezek,hanem lent apummal,de apum nem akar anyummal aludni,már ezer éve nem aludtak együtt,mert apum horkol és anyumat zavarja,apum meg szeret egyedül aludni,szét terpeszkedni az ágyon..most is olyan éhes vagyok,de ha hozok fel kaját hangoskodom. már mondtam anyumnak hogy már nemkell hogy velem aludjon,de még mindig itt alszik.. de amugy anyum meg apum között jó a kapcsolat,ja és imádom őket.
2010. aug. 21. 00:26
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Egyébként egy ágyban is alszotok vagy csak egy szobában?

egy korábbi válaszoló

2010. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
9:55 köszönöm pontosan erről írtam, csak lehet kicsit csúnyán fogalmaztam az előző hozzászólásomban, amit lepontoztatok. Igenis itt baj van. Tartom a véleményem, hogy nincs olyan kapcsolat a világon ahol a felek, ha szeretik egymást 14(!!!) éven keresztül nem alszanak együtt. Ez egész egyszerűen nem egészséges. Nem is értem... nekem két éjszaka nehéz a párom nélkül, nem hogy 14 év basszus...
2010. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
ja korábban 1:042 voltam
2010. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
53%

Biztosak a kedves válaszadók, hogy egy tizennégy éves lánynak pont a szülei házaséletét kell, így kéretlenül, véleményezniük???? Fontos ezt épp a gyermekükkel megbeszélni? így ismeretlenül?


Nem lett volna elég valami zörgésellenes, vagy különszoba tanácsot adni??

És Biztos nem?? Mert ez a lány szerintem senkit sem kért arra, hoyg a szülei házasságán elmélkedjenek!! És nem is az ő dolga ezt figyelgetni.


Ennyi tapintatlan válaszolóval rég találkoztam!!


Kedves Kérdező! Te viszont nagyon okosan kommenteltél! Remélem, az éjszakai nyugalmatok is megvan azóta!

2010. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
utolsó: nagyon szépen köszönöm!!!!!
2010. aug. 23. 18:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!