Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum lent alszik anyum meg...

Apum lent alszik anyum meg fent, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,kiskorom óta velem alszik anyukám,egészen eddig akartam,mert féltem meg stb..de már nem.úgy érzem jobb lenne ha most is nem itt aludna miközbe én gépezek,hanem lent apummal,de apum nem akar anyummal aludni,már ezer éve nem aludtak együtt,mert apum horkol és anyumat zavarja,apum meg szeret egyedül aludni,szét terpeszkedni az ágyon..most is olyan éhes vagyok,de ha hozok fel kaját hangoskodom. már mondtam anyumnak hogy már nemkell hogy velem aludjon,de még mindig itt alszik.. de amugy anyum meg apum között jó a kapcsolat,ja és imádom őket.
2010. aug. 21. 00:26
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
83%
hagyd őket aludni, neked is azt kellene már
2010. aug. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
73%

Most kicsit megijesztettél, mert nekem két éves a kislányom és még én is vele alszom... :) De nem akarom, hogy így is maradjon... :)


Amúgy beszélj apukáddal, hogy "csábítsa" vissza anyukádat magához a hálószobába, mert a végén még külön maradnak...

2010. aug. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim válasza:
83%

És ha kint ennél a konyhában???


Hidd el,nem jó az ha a gép fölött eszel.Tapasztalatból mondom :)

2010. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim válasza:
100%

ez most komoly? :O

ülj le velük beszélni, hogy te már nagy vagy, szeretnél személyes teret..

2010. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
éhesen nem lehet aludni :D egyél ..
2010. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

első válaszoló: nem most hanem egyébként:)

köszi am mindenkinek..ja és apum nem akarja visszacsábítani mert szeret egyedül aluudni..de akkor meg anyum hol fog aludni? megkérdezte tesómat aki 19 éves,h aludhat e vele..de nemet mondott.

és egyébként eszek most:)

de mostmár jólenne egyedül aludni..

2010. aug. 21. 00:40
 7/45 anonim ***** válasza:
40%

Kapcsold ki a gépet és keres egy szobát ahol egyedül aludhatsz, ha nincs más aludj a fürdőkádban de 14 évesen az ég szerelmére aludj egyedül, legyen annyi eszed is hogy ne éjjfékor álj neki zabáln.

Aludj egyedül és errőltes magadra némi önuralmat 14 éves vagy viselkedj is úgy.

2010. aug. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

utolsó: most mért izélsz ennyire?

1.mért ne egyek éjfélkor? 42 kg vagyok és 167 centi,vékony vagyok,nem kell vigyázni az alakomra..

2. attól még nem fogok a kádba aludni..szeretek anyummal aludni:)mert imádom őt,mint ahogy apumat is:) várok addig amig anyum nem alszik máshol..nem fogok kiköltözni a szobámból,ami teljesen új,mert most épitkeztünk...azért ennyire nem súlyos csak már egyedül akarok aludni.!

2010. aug. 21. 00:51
 9/45 anonim ***** válasza:
78%
mér ha éjfélkor megéhezik akkor had egyen .. attól hogy éjfélkor eszik lehet normális gyerek.. de viszont az a szülő nem normális aki pl azt mondja hogy " éjfél van, menj aludni nem ilyenkor kell enni"pffff..
2010. aug. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
35%
ja meg miért ne aludhatna az anyujával :D isteneeem..ciki vagy mi ?!! :S:S
2010. aug. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!