Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki alszik füldugóval a párja...

Ki alszik füldugóval a párja miatt?

Figyelt kérdés

Én még csak gondolkozom rajta.

Régebbi barátom úgy horkolt, hogy még az ipari füldugón át is hallottam.


Most a férjem "csak" a fogait csikorgatja, meg "kattog", de ez is az őrületbe kerget néha, ilyenkor muszáj szegénykémet megbökdösnöm, hogy abbahagyja.

Elég kényelmetlen füldugóval aludni, na meg olyan kiábrándító... :)


2011. okt. 25. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Szomszéd Margitka
2011. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Mi már külön szobában alszunk. A füldugó onnantól nem vált be, hogy született kisfiunk, s hozzá fel kellett kelnem.


De a külön szoba tökéletes megoldássá vált. Végül az a szoba vált a mi kis szexfészkünkké....(többek között..) :-)))

2011. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is a különalvás vált csak be. A kapcsolatunk nem szenved hátrányt emiatt. Előtte sok gondom volt nekem is, bökdöstem, szóltam, átmentem éjszaka közepén a nappaliba... szóval nem aludt jól egyikünk sem.

A füldugó szerintem hosszú távon nem egészséges.

2011. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt hittem többen vagyunk... :)


Mi nem tudunk külön szobában aludni ( nincs...) és amúgy is szeretek mellette lenni, bár tény, hogy ez az éjjeli bökdösés eléggé kimerítő.

2011. okt. 25. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is külön alszom, de nem hidegültünk el. Egyszerűen csak nem kényelmes egyikünknek sem.
2011. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Jaj de örülök, hogy ezeket olvasom. Már olyan lelkifurdalásom volt, hogy "nem bírom elviselni" a páromat, de sajnos nálunk is csak a külön szoba vált be. De most picit megnyugodtam, nem én vagyok a szemét hisztis :)
2011. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm horkol, mint az ál*at...

+ rugdalódzik is álmában!

2011. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!