Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum lent alszik anyum meg...

Apum lent alszik anyum meg fent, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,kiskorom óta velem alszik anyukám,egészen eddig akartam,mert féltem meg stb..de már nem.úgy érzem jobb lenne ha most is nem itt aludna miközbe én gépezek,hanem lent apummal,de apum nem akar anyummal aludni,már ezer éve nem aludtak együtt,mert apum horkol és anyumat zavarja,apum meg szeret egyedül aludni,szét terpeszkedni az ágyon..most is olyan éhes vagyok,de ha hozok fel kaját hangoskodom. már mondtam anyumnak hogy már nemkell hogy velem aludjon,de még mindig itt alszik.. de amugy anyum meg apum között jó a kapcsolat,ja és imádom őket.
2010. aug. 21. 00:26
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

köszi.! szeptemberbe már szerintem nem velem fog aludni,meg am kapok uj ágyat is..csak ilyenkor is.fent lehetek,de ne zörögjek.ha egyedül aludnék és lennék a szobámba akk senki nem szolna h ne zörögjek..de am megértem mivel alszik,engem is zavarna természetesen.

köszönöm :)

2010. aug. 21. 01:06
 22/45 anonim ***** válasza:

első 00:56-osnak


te nagyon tévhitben élsz!

2010. aug. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
és miért ?
2010. aug. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
40%

mindenki a kiscsajjal van elfoglalva, de kérdem én 14 éve vele alszik? az anyának+apának milyen a magánélete???szexuális kapcsolat nulla? ja tudom nem csak este lehet kufircolni, na de kérem. Kedves kérdező azzal a kéréseddel. hogy 14 éven keresztül rászedted az anyukád arra, hogy veled aludjon, az apád és közte gyanús hogy egy befoltozhatatlan és óriási lukat vágtál, ehhez csak gratulálni tudok...


felnőni nem most fogsz az biztos...

2010. aug. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Szüleid ezt nagyon elszúrták, ha ennyi idősen veled alszik anyukád!

Legkésöbb óvodáig meg kellet volna történnie szülő-baba külön válásnak!


Holnaptól ennek sürgössen vessél véget, mert szüleid magán élete megy rá (és jó eséllyel már rá is ment) ha már nekik nem volt ennyi eszük és akarat erejük.


Elhidegülés simán lehet váló ok, komoly dolgok ezek!

2010. aug. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
69%

"...apum horkol és anyumat zavarja,apum meg szeret egyedül aludni..."


Amúgy ez folyamodványa annak hogy hosszú ideje külön alszanak.

A horkolást a házastárs megszokja és egy idő után meg se hallja és úgyan így szokás kérdése hogy alszik valaki melleted és nem zavar.

2010. aug. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim válasza:
50%

Sztem van megoldás, mégpedig szerezz be egy laptopot és egy wifit, ennek több előnye is van:

1. bárhol gépezhetsz a lakásban

2. ha gyakran eszel éjszaka, rögtön a konyhába is netezhetsz így nem zavarsz senkit a kattintgatással és ehetsz bátran

3. ha barátod lesz, akkor meg majd te alszol náluk

4. ..ö...többet most nem tudok...

2010. aug. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim válasza:
100%

Szerintem meg ülj le, és beszéld meg a szüleiddel, ha nem olyan a kapcsolatotok, akkor külön külön, hogy neked már szükséged van a egyedüllétre, szeretnél kicsit a magad ura lenni.

Anyucinak elmondod, hogy köszönöd, hogy eddig veled aludt, foglalkozott veled, apunak meg megmondod, hogy most már úgy érzed, hogy jó lenne, ha foglalkozna anyuddal is egy kicsit esténként..


Az evésről meg annyit, hogy akkor egyél amikor jól esik:) Ha 14évesen nem vagy elhízva, nagy valószínűséggel, nem is leszel...

2010. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Mondd meg határozottan, hogy ezután egyedül alszol!

Ez nem sértő, nem bántó.

Hidd el, ha most építkeztetek fog anyud találni egy 2m*0,6 cm helyet, ahol aludjon!

A házastársi problémáikat, ha vannak, majd ők megoldják.

Hogy ők kivele alszanak, kivel nem , az az ő dolguk. Te gyerek vagy, nem neked kell megoldani. Csak mondd meg, hoyg mától külön alszol. Anyukádat ne engedd, hogy beléd kapaszkodjon! Ha nem alszik apuddal, annak oka van, amit ő nem oldott meg, hanem a gyerekhez menekült. Ideje túllépnie ezen! De te ebbe ne folly bele, csak azért írom, hogy ne legyen lelkifurdalásod, hidd el, jót teszel velük, ha a sarkadra állsz és anyudat kirakod.

Ha annyira kellett volna, építtetett volna magának saját szobát saját ággyal.

Apukád majd kicsit összehúzza magát, és megműtteti az orrsövényét, anyud meg alkalmazkodik kicsit hozzá.

A horkolás kifogás. De a lényeg az, hogy 14 éves lányok ne aludjanak az anyjukkal, az nem jó!

Hogy tudsz a fiúkról ábrándozni, ha anyukád melletted szuszog?

Én is eszem éjjel, szerintem szükséges :)

42 nő

2010. aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
0%

01:42!

Biztos, hogy ezt eg y14 éves lánnyal meg kellett beszélned, holott ő csak zörögni akar?

Nem rá tartozik a szülők házasélete, és a szavaid nem ifjú lányok fülébe illenek.És nem a kérdésre válaszolnak. Kicsit légy fegyelmezettebb! És ne válaszolj , már ez is off.

2010. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!