Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum lent alszik anyum meg...

Apum lent alszik anyum meg fent, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,kiskorom óta velem alszik anyukám,egészen eddig akartam,mert féltem meg stb..de már nem.úgy érzem jobb lenne ha most is nem itt aludna miközbe én gépezek,hanem lent apummal,de apum nem akar anyummal aludni,már ezer éve nem aludtak együtt,mert apum horkol és anyumat zavarja,apum meg szeret egyedül aludni,szét terpeszkedni az ágyon..most is olyan éhes vagyok,de ha hozok fel kaját hangoskodom. már mondtam anyumnak hogy már nemkell hogy velem aludjon,de még mindig itt alszik.. de amugy anyum meg apum között jó a kapcsolat,ja és imádom őket.
2010. aug. 21. 00:26
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
94%

ez nem semmi!


ne haragudj, de anyukádnak nagyon beteg mentaltása van, ha veled alszik még most is.

14 évesen nincs semmi magánéleted, őrület!


azonnal küldd el a szobádból véleményem szerint.


(az teljesen normális, hogy apukádtól külön szobában alszik, ha horkol, hiszen nem tudná kipihenni magát)

2010. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim válasza:
100%

Ha lesz barátod és hazaviszed,akkor is ott fog aludni veled meg a barátoddal együtt?

Ez valahogy nincs rendben. Sztem is próbáld meg valahogy édesanyád kitessékelni a szobádból,mert hát te is egyszer felnőtt leszel. Sok sikert! :D

2010. aug. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
12%
Nem hiszem hogy 14évesen ujjazná magát meg ilyenek.. akkor meg miben zavarja az anyuja őt ?
2010. aug. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
8%

Aki este 6 után eszik nem tartja meg sokáig a súlyát és egy tini ne aludjon a mamája melett.

Végy erőt magadon és anyud küld a saját szobájába mégis 18 évesen is vele akkarsz aludni, hogy fogsz így felnőni ha tiniként még a mama melett alszol még jó hogy esti mesét nem mond.

El kell töle szakadnod érzelmileg egy kicsit mert így 30 évesen is otthon laksz majd.

2010. aug. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
nincs anyumnak semmi mentális vmije,meg semmi baja..megszoktuk hogy kiskorom óta együtt alszunk,nálam meg anyunál már természetes,de vmikor abbakell hagyni ezt az együtt alvást,mert ha később a barátom itt alszik akk nem aludhat anyu közöttünk:/:D de amugy 1.oldal utolsó kettő : KÖSZI:)
2010. aug. 21. 00:56
 16/45 anonim ***** válasza:
25%
14évesen meg még ne pasizzon meg még ne vigyen haza pasit.. erről ennyit
2010. aug. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

amióta élek,azóta szoktam este 6 után enni,és éjjel is..azóta is jól tartom a súlyom,és nincsbaj az alakommal.

nem vagyok az hogy este 6 után nem eszek,mert mért ne? ha nem hízok meg..talán csak irigykedsz? és amugyis mozzarellás paradicsomsalátát ettem(imádom a salátákat)

2010. aug. 21. 00:59
 18/45 A kérdező kommentje:

00:56


mondom KÉSŐBB HA BARÁTOM LESZ (még soha nemvolt pasim) :)

2010. aug. 21. 01:00
 19/45 anonim ***** válasza:
00:56 vagyok nem neked írtam azt a pasis dolgot hanem az egyik válaszolónak.. ja és amúgy NINCS MIT (én vagyok az utolsó 2)
2010. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim válasza:

Én is általában 23 után eszek,igaz nekem a munkám miatt van mert későn érek haza.

De sztem tényleg később ebből gáz lehet,hogy azért az édesanyád még ott alszik veled.

Mert hát az embernek van magánélete. 22/F

2010. aug. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!