Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum lent alszik anyum meg...

Apum lent alszik anyum meg fent, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,kiskorom óta velem alszik anyukám,egészen eddig akartam,mert féltem meg stb..de már nem.úgy érzem jobb lenne ha most is nem itt aludna miközbe én gépezek,hanem lent apummal,de apum nem akar anyummal aludni,már ezer éve nem aludtak együtt,mert apum horkol és anyumat zavarja,apum meg szeret egyedül aludni,szét terpeszkedni az ágyon..most is olyan éhes vagyok,de ha hozok fel kaját hangoskodom. már mondtam anyumnak hogy már nemkell hogy velem aludjon,de még mindig itt alszik.. de amugy anyum meg apum között jó a kapcsolat,ja és imádom őket.
2010. aug. 21. 00:26
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Az éjjel evésröl csak annyit, hogy ilyenkor nyáron eltolódnak az idöszakok.


Ha valaki délben kel, és 2-kor fekszik le, akkor ha hatkor eszik, éhenhal :D

2010. aug. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
53%

Nekem meg nagyon úgy tűnik, hogy a kérdező anyukája már nem is tud máshol aludni. A férje nem engedi be az ágyába, a másik gyereke sem, és gyanítom nincs máshol hely... hát akkor nagylány, így jártál, anyukád ott marad. Mégse lehet kitenni a konyhába...


A horkolásra meg, nekem a füldugó teljesen bevált :) a felső szomszédékat se hallom meg mást se!

2010. aug. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy anyában lehetne annyi tapintat, hogy nem alszik a 14 éves gyerekével egy szobában. 14 év nem volt elég arra, hogy toldjanak, lerekesszenek egy hálófülkére valót? Ha annyira szeretik amúgy a szülők egymást, ezt megbeszélhették volna már. Én egyébként, ha van hely, nem ítélem el, hogy mindenki külön alszik. Egyik horkol, másik forog, egyik éjfélig szeret olvasni, másik a tyúkokkal fekszik...mindezek megoldódnak a külön hálóval. Most még szünidő van, gépezzen a fiatal! Ha jön a suli, akkor 10-kor mars! azágyba.
2010. aug. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
88%
Én 14 évesen már bőven masztiztam- téged nem zavar ebben anyukád??
2010. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
89%
szerintem is beteges...!
2010. aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Ne haragudj, de az, hogy eddig féltél 14 éves korodig egyedül aludni az "beteges". Már a kisgyerek is külön alszik, nem egy meglett tini. Már minimum 10 éve külön kellett volna aludnod.

Egyszerűen mondd meg anyukádnak, hogy mi a helyzet- bár nem tudom, hogy ez melyikőtök részéről ...

2010. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
59%
Anyukának füldugó, apukának pedig lehet válogatni a horkolás gátló szerek közül :)
2010. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az eddigi hsz-eket, szóval ha valaki már említette akkor sry.

Én nem mindennap, de sűrűn aludtam anyámmal, 13 éves koromig. Utána elváltak. Miért? Részben mert a szexuális életük romokban hevert.. Nem azért mert velem aludt anyám időnként, az csak egy újabb "jaj most ne" volt. Nem a te hibád, hogy nincs köztük valami rendben, de az a valami nagyon nem lehet rendben, ha nem is akarnak együtt aludni.

Párom szülei, mióta párom az eszét tudja külön aludtak. Nem volt neki benne semmi furcsa. Egy éve szétmentek a szülei. Részben azért mert romokban hevert a szexuális életük. A férfi csalta a feleségét..

Gondolkodj el azon mi lehet a dolog mögött, és szólj nekik, hogy üljenek le és beszéljék meg. Anyád meg ne bújjon a mögé, hogy te félsz. Itt nem rólad van szó, hanem róluk. És ezt a kérdést azért tetted fel, mert tudod hogy valami nincs rendjén.


Szerintem. Üdv.

2010. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
szerintem egy picit tulzásokba estetek..szóval..az elején azért aludt velem,mert féltem,aztán meg megszoktuk,és énis meg anyum is ugy tudunk elaludni hogy TÉVÉZÜNK,aztán elálmosodunk és lekapcsoljuk a tévét,apum meg fogja magát és elalszik,de ott a háloszobába ahol apum alszik,ott nincs tévé,és egyébként nincs szó válásról,meg nem rossz a kapcsolatuk,TUDOM mindent megbeszélünk,meg nem azért nem alszanak együtt mert nem szeretik egymást,hanem megszoktuk hogy anyu velem,apa egyedül meg tesóm is egyedül.. nem lesz se válás meg semmi,de amugyis anyukám nem az mögé bújik hogy én félek,kicsit kicsavartátok a szavaimat,anyukám nem fog velem aludni,én mondtam neki,most volt az amikor rájöttem hogy mostmár egyedül is elvagyok. de egyébként amig a régi házunkban éltünk a mamámékkal,ott nem volt külön szobám,és ezért aludtam akkor is anyummal mert ott a nappaliba volt hely,aztán épitkeztünk és itt már van egy nagy szobám,meg minden tök szép,szóval megszokás miatt,és mikor mondtam anyumnak azt mondta jóó,meg na végre felnőttél,megilyenek és nevetett,meg nagyon szoros a kapcsolatom mindegyik szülőmmel.!! :) azért ennyire nem durva a helyzet hogy aválásrol beszéljetek,és anyum lent fog aludni apummal. ő nem tiltakozott,meg apum se.csak viccből mondták hogy hü te horkolsz én nem alszok veled,apa meg hogy één szeretek egyedül aludni:D szóval..azért köszi
2010. aug. 21. 12:36
 40/45 anonim ***** válasza:
73%
Hiába dugod a fejed homokba. Ez igenis durva és beteges. Egy normális emberben gátlás van hogy nem alszik a gyerekével mert nem normális akármilyen megszokásból van. Lehet csinálni másik szobát 14 év alatt, lehet beszerelni tv-t, lehet venni gyógyszert apádnak, stb. Ez nem természetes 14 éves korban.
2010. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!