Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelőotthonba kell mennem...

Nevelőotthonba kell mennem ezek után?

Figyelt kérdés
Sajnos anyám alkoholista, és már 5 hónapja nem dolgozik. Állandóan iszik, soha nem bírja ki 2 napnál tovább. És mindig dugiban iszik, és a tesómmal sokszor buktattuk le. Apám egy idegbeteg, és féltékeny rá állandóan, mert sose alszik itthon anyám (hanem az örökölt házban) és állandóan hívogat mindenkit hajnalban. Anyám sok adósságot csinált már eddig, és ezért el kell adni a kocsinkat is. Mit csináljak? :( 15 éves vagyok és még az élet előttem van. Szeretek tanulni, sportolni és mindenünk meg volt ami kell egy élethez. Olvastam már hogy nevelőotthonba, vagy nem tudom hova kell menni, de én nem szeretnék. Egy olyan családot szeretnék, ahol nem isznak (legalábbis nem mindennap) hanem csak ünnepelnek és amiatt. Hol lehet ilyet keresni? Segítsetek kérlek.
2010. aug. 20. 14:16
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
örökbe fogadás???? keresnek nkd egy olyan családot ahol tinit szeretnének örökbe fogadni és kéész. ott jóó helyed lenne. mi am tinit szeretnénk örökbe fogadni.:)
2010. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Hát, de ez hogy megy?
2010. aug. 24. 14:56
 33/33 anonim ***** válasza:
2010. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!