Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit jelenthet?

Ez most mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Röviden a szitu: Párommal 3 hónapja járunk és elvitta szüleihez bemutatni, ebéd keretében stb. a párom is tud róla, de már említettem anyukájának is, hogy kamaszkorom óta nagyon savas a gyomrom (örököltem sajnos) és szinte semmilyen savanyú ételt/italt nem fogyaszthatok, mert utána kapkodhatom a savlekötőt, ami semmit nem ér.

Nagyon finom volt az ebéd ugyan, de a másodikhoz csalamádé járt.Párom anyukája előre kiszedegette az adagokat.Amikor elém tette, finoman mondtam, hogy én azt nem ehetem meg, sajnos.

Ahelyett, hogy megértett volna, fintorgott egyet és eltette onnan, de onantól már nem álltam meg nála , mint "barátnő" :S

Másnap a barátom kibökte, hogy anyja elkezdett panaszkodni, hogy miféle lány vagyok én, hogy egy kis adag csalamádét nem vagyok képes megenni, nem egy egész üveggel tett elém....:S Meg ha most így nyavajgok, mi lesz később....:S

Barátom nem állt ki mellettem az ebéd alatt, de szerintem anyukájánál sem később.

Két kérdés.

Ez jelent valamit a kapcsolat szempontjából?

illetve anyuka miért ilyen??


2010. aug. 19. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Na épp ezért tart finnyásnak, mert tudod ő úgy van vele, hogy neked mindentől van valami bajod.

Tudod meg kell tanulni, hogy kinek mikor mit mondasz el. Ilyenkor hárítani kell, hogy nincs semmi baj, vagy hogy egy kicsit fáradt vagy. Ezek szerint már kétszer is jelzeted neki, hogy neked problémád van a gyomroddal.

Tudod egy kialakuló anyós-menyjelölt kapcsolatnál nem túl szerencsés úgy indítani, hogy panaszkodsz neki, még ha rákérdez sem. Majd mikor már szorosabb a viszony, jobban ismeritek egymást lehet ilyesmiket elmondani és tenni, hogy nem kéred a savanyúságot, mert akkor már nem fogja rossz néven venni, mert ismer.

Így csak finnyás vagy a szemében.

Minden emberi kapcsolatnál meg kell várni az időt bizonyos dolgokhoz.

2010. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én meg zsírosat nem ehetek mert nem tudom megemészteni. na már most ha ezt valaki nem bírja megérteni az az ő baja. nem szokott érdekelni. bár nekem még nem volt gondom ezzel, volta barátim szülei nem nyaggattak semmivel.


ha ilyen idióta a barátod anyukája, akkor még nagyon sok gondod lesz, ugyanis ez a legkevesebb. és azt is el kellett volna fogadni, ha csak szimplán nem szeretsz valami, és nem eszel belőle. na és akkor mi van? semmi. te nem kívánod azt a dolgot és kész. te se eröltetsz rá másra semmit. ez intelligencia kérdése amivel úgy látszik a kedves barátod és a még kedvesebb anyukája híján van.


figyelj, egyet tehetsz, hogy még egyszer elmondod, hogy nem vagy hajlandó szenvedni a hülyeségük miatt (mondjuk finoman megfogalmazva) és kész. ha még húzza a száját, akkor én többet nem mennék oda enni. bár ahogy látom te még elég fiatal vagy, úgyhogy valószínű nem ez a pasi lesz a férjed, úgyhogy teljesen felesleges ezen túráztatni magad :)

2010. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mintha egy cukorbeteg nem ehetne süteményt vagy fluktózérzékleny sem ehet mindent, mondd meg neki, hogy ebbe bele lehet halni aztán, ha ezt szeretné... Vagy kórházba lehet kerülni, megbetegedhetsz napokra valamit találj ki. Kicsit túlozzál talán úgy felfogja az agyával. Sajnos az NEHÉZ FELFOGÁSÚ embereknek csak a jó nagy túlzás használ. Semmi más észérv nem jön be.

Próbáld meg csak lesz valami!

Ettől a betegségtől lehet hányni amúgy? Pl.: Ha nem eszel eleget hanem csak iszol meg az ételfogyasztás miatt.

2010. aug. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

17:55

Akkor, ha egy cukorbeteget meghívnak ebédre és gyümölcsleves van túróstésztával és édessüteménnyel? Akkor nem eszik semmit? Avval UGYANÚGY MEGBÁNTJA!!!! Talán még jobban. Én értelmes ember vagyok, ha valaki azt mondja, hogy Ő tej vagy mittudomén milyen érzékeny akkor úgy főzök mert ha valakit meghívok így illik. Ha meg nem tudtam róla akkor nem sértődöm be.

És így van ez intelligencia kérdése!

2010. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!